reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej dziewczyny. Mogę się włączyć do rozmowy? Na długo się wycofałam z forum. Zmieniłam lekarza. Diagnoza nadal ta sama. Nie mam owulacji. Jeden miesiąc bez pregnylu i torbiel 5,5 cm. Czyli pęcherzyk zamiast pęknąć rósł i rosl. Pęcherzyk do pęknięcia jest odpowiedni dopiero w ok. 18 dc. Od przyszłego cyklu najprawdopodobniej wdrażamy Aromek i znowu Pregnyl. Znacie jakieś naturalne sposoby na szybsze rośnięcie pęcherzyków ? Jakieś suplementy? Czy tylko te leki na stymulację coś mogą zdziałać.
Zaczynam 12 cykl :( :( :(
Poczytaj o myo inozytol i d chiro inozytol....
 
reklama
Dziewczyny. Jestem po pierwszym nie udanym in vitro ,następnego już mi odmówiono...lecze się Holandii, ale to leczenie bylo tak nie udolne i takie na okrętkę,że postanowiłam spróbować w Polsce.czy moglibyście polecić mi dobre kliniki i nie za miliony monet, które mają dobre opinie? Zastanawiam się nad klinika Nasz Bocian w Szczecinie, gdyż jest koło mnie, może są tu dziewczyny ,które mogłyby wypowiedzieć się na temat tej kliniki, jak i również innych.
Pozdrawiam
Hej! Ponoć najlepsza klinika jest w Białymstoku, ale nie wiem na ile to się ma. Ja jestem daleko przed ivf i raczej będziemy korzystać z invicty w Gdańsku. Dobrze zapytać na wątku ciąża po in vitro.
Jeśli mogę zapytać, z jakiego powodu podchodzicie do ivf? Bo u nas niestety genetyka.
 
Hej! Ponoć najlepsza klinika jest w białymstoku, ale nie wiem na ile to się ma. Ja jestem daleko przed ivf. Dobrze zapytać na wątku ciąża po in vitro.
Jeśli mogę zapytać, z jakiego powodu podchodzicie do ivf? Bo u nas niestety genetyka.
No właśnie nie potrafili nam tego dokładnie powiedzieć, bo po stymulacji urósł mi tylko jeden pecherzyk z dwoma jajeczkami i 2 male puste pecherzyki i to dla nich bylo jednoznaczne, ze stymulacja nie dziala,ze to jest tak samo jak naturalnie i ze nue mifa jyz nic zrobic, zwalajac wine na wiek
 
Hej, jak po weekendzie, jakieś zmiany, cos sie u kogoś zmieniło?
Nic...dziś 14 dc. W zeszłym miesiącu wyjątkowo owulacje miałam właśnie 13 lub 14 dc, a tak to zawsze miałam później wiec na czwartek jestem umówiona do lekarza na monitoring😂 .....tylko po co jak już będę po owulacji nagle mi się wszystko przyspieszyło 😤 nie mogłam tego przewidzieć bo zawsze byłam dobrze umówiona na wizytę...ehhhh
 
Nic...dziś 14 dc. W zeszłym miesiącu wyjątkowo owulacje miałam właśnie 13 lub 14 dc, a tak to zawsze miałam później wiec na czwartek jestem umówiona do lekarza na monitoring😂 .....tylko po co jak już będę po owulacji nagle mi się wszystko przyspieszyło 😤 nie mogłam tego przewidzieć bo zawsze byłam dobrze umówiona na wizytę...ehhhh
Ja na wizytę dzwonie i umawiamy sie w pierwszym dniu @ i umawiam sie na ok 2 dni przed owulacja.
 
reklama
Ja również. Już plamie... mimo, że biorę Luteinę. Dziwne a niby miała pomóc na plamienia...

Czasem tak chyba bywa, tak samo jak przy dupku bywa ze i dziewczyny i tak trochę plamia... Nie wiem czemu tak, może nie na każdego działa jednakowo, albo może to nie plamiemia związane koniecznie z progiem.

U mnie jeszcze cisza na morzu cisza w komnacie.
 
Do góry