reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Hej. Tak, miałam problemy z logowaniem, nadal nie mogę zainstalować aplikacji. Jak.macie jakieś pytania apteczne (i nie tylko;)) to zawsze możecie do mnie napisać na instagramie. Mój Nick to: dagmaralubszczyk
 
Gdyby nie kończący sie teraz @ to po tym jak sie czuję stwierdziłabym że jestem w ciąży. Mdłości, częste oddawanie moczu, senność, wzrost apetytu.
Ja co miesiam mam objawy ciąży. Bolące piersi, na tydz lub nawet dwa pobolewanie w podbrzuszu, siku, i bardzo sie wzruszam- rycze na filmach itp., wrażliwa na zapachy. A potem pojawia się @ i czar pryska. I tak żyję od @ do @ od 2,5 roku.
 
Drogie panie, zaczynam wlasnie 2cs, 1dc. Może do lutowych mam dołączę :-) nie zdążyłam nawet zatestowac, bo wredna @ do mnie przyszla chwilę temu w trakcie nocki w pracy. Cykl mialam idealnie książkowy, 28 dniowy. Oby to był jeden z ostatnich :-) no chyba, że dzidzi czeka na termin majowy, żeby marzenie mojego M się spełniło hehe
 
Ja co miesiam mam objawy ciąży. Bolące piersi, na tydz lub nawet dwa pobolewanie w podbrzuszu, siku, i bardzo sie wzruszam- rycze na filmach itp., wrażliwa na zapachy. A potem pojawia się @ i czar pryska. I tak żyję od @ do @ od 2,5 roku.
Skąd ja to znam. 3 lata temu to samo przechodizlam co miesiąc. A teraz twardo nie zmaierzam wyszukiwać we wszystkim objawów ciąży, co najwyzwj notuję sobie co miesiąc, jakie mam objayw pomiędzy @. Kochana, za miesiąc obie do lutówek trafimy :*
 
Hej. Czasami myślę sobie, żeby jednak nie poddawać się i dalej się starać. Mąż jednak nie chce, przynajmniej nie w dobie wirusa. Boi się ponownych poronień i mojego samotnego pobytu w szpitalu. Więc temat starań u nas skończony do odwołania, teraz już pomyślę o jakimś zabezpieczeniu dodatkowym. Ale jeszcze zanim podejmę się dodatkowej antykoncepcji to chce mieć wszystkie ginekologiczne badania po częstych poronieniach zrobione, bo tylko do tej pory na własną rękę podjęliśmy się wizyt u genetyka bo ginekolog twierdził, że nie ma wskazań do badań bo pozamaciczna to nie poronienie a na biochemiczne nie mam wypisów ze szpitala czyli potwierdzeń, że te ciążę były. A w szpitalu lekarze zdziwili się, że ja na pytanie 'ile razy była pani w ciąży' odpowiedziałam czy mam mówić o poronieniach ze szpitala potwierdzonych wypisem czy wszystkie, lekarz powiedział, że wszystkie, nie ważne czy to był biochem, ważne, że była ciąża więc to nawracające poronienia. I do tego lekarza chciałam iść potwierdzić ciążę, ale niestety nie przyjmował pacjentek. Na szczęście na kontrolę będę do niego szła więc jest szansa, że mnie przebada porządnie.
 
reklama
Hej. Czasami myślę sobie, żeby jednak nie poddawać się i dalej się starać. Mąż jednak nie chce, przynajmniej nie w dobie wirusa. Boi się ponownych poronień i mojego samotnego pobytu w szpitalu. Więc temat starań u nas skończony do odwołania, teraz już pomyślę o jakimś zabezpieczeniu dodatkowym. Ale jeszcze zanim podejmę się dodatkowej antykoncepcji to chce mieć wszystkie ginekologiczne badania po częstych poronieniach zrobione, bo tylko do tej pory na własną rękę podjęliśmy się wizyt u genetyka bo ginekolog twierdził, że nie ma wskazań do badań bo pozamaciczna to nie poronienie a na biochemiczne nie mam wypisów ze szpitala czyli potwierdzeń, że te ciążę były. A w szpitalu lekarze zdziwili się, że ja na pytanie 'ile razy była pani w ciąży' odpowiedziałam czy mam mówić o poronieniach ze szpitala potwierdzonych wypisem czy wszystkie, lekarz powiedział, że wszystkie, nie ważne czy to był biochem, ważne, że była ciąża więc to nawracające poronienia. I do tego lekarza chciałam iść potwierdzić ciążę, ale niestety nie przyjmował pacjentek. Na szczęście na kontrolę będę do niego szła więc jest szansa, że mnie przebada porządnie.

Gosia trzymam kciuki zeby lekarz porzadnie Cie teraz przebadał i moze znalazl pomysł rozwiązanie co można w związku z tymi nawracającymi poronieniami zadziałać zeby przestało się to powtarzać. Dalej jest mi smutno ze tak się to potoczyło, bo z calego serca Ci życzę żebyś pewnego pięknego dnia urodzila zdrowego malucha. Zaslugujesz na to, więc będę dalej z zaciśniętymi zawsze za Ciebie kciukami wyczekiwać tego dnia.
A co do starań, to dajcie sobie czas niech emocje opadną, ochłoną i zastanowicie sie ponownie jaki dalszy plan. Może lekarz też coś podpowie jak on to widzi.
 
Do góry