reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tylko w przypadku stymulacji gonadotropinami trzeba pamiętać, że to jest w Polsce refundowane tylko trzy razy.
Więc jak się wykorzysta taką refundację na "zwykły" cykl a w przyszłości byłoby potrzebne in vitro to leki do in vitro będą bardzo drogie (duże dawki w porównaniu z tym co przy zwykłym cyklu).
Ooo to nawet nie wiedziałem że są refundowane 😳 Ja lecze się w kilnice więc za wszystko płacę normalnie 🙄
 
reklama
Ale to nie ma znaczenia gdzie się leczysz, zależy co lekarz napisał na recepcie i przez to ile zapłaciłaś w aptece. Czy pełną cenę czy cenę z refundacją.
Aha aha no ja akurat wszystkie leki dostaje bezpośrednio w klinice. Muszę zapytać się czy mam to w jakimś stopniu to refundowane czy nie. Chociaż cena i tak jest kosmiczna.
 
Nie wiem czy taki wynik to dużo czy mało, stąd moje pytanie. A teraz żałuję, że to napisałam, nic tu po mnie.

Jak mogę usunąć konto?
Są widełki na wyniku. Na tym etapie ciężko mówić czy coś jest dużo czy mało, zależy od tego kiedy się zagnieździło. Więcej powie przyrost, no ale tak jak już dziewczyny pisały nie jest to raczej temat do rozszerzonej dyskusji na staraczkach. Są kreseczki, są mamusie, tam takie analizy są wręcz pożądane.
 
U mnie zadziałał menopur 75 póki co. Dzięki niemu miałam pierwszy raz pęcherzy na tyle duży że dostałam zastrzyk w 16dc. U mnie jest podejrzenie zespołu LUF. Niestety moje naturalne owulacje nie mają miejsca albo pęcherzyk nie pęka i tworzy się torbiel niestety.
Zastrzyki przepisuje ci zwykły ginekolog czy moze z kliniki?
 
reklama
Do góry