reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja na samym początku stymulacji dostałam lamette ale na mnie wcale nie zadziałała. Lekarz przepisał mi zastrzyki dzięki którym pęcherzy pięknie urósł oraz zastrzyk na jego pęknięcie. Cieszę się że chociaż na zastrzyki mój organizm dobrze reaguje chociaż się jeszcze nie udało. Mam nadzieje że kolejne sytumulacje przyniosą efekt 😊
Co do czasu przez te 6 lat dużo mogło się pozmieniać w twoim organizmie, jeśli jednak cały czas nie masz owulacji potwierdzonej monitoringiem lekarz powinien Ci taką stymulację wywołać i zobaczyć jak Twój organizm będzie reagował. Jeśli to twój początek z owulacją stymulowana to pewnie jeszcze to chwilę potrwa zanim lekarz ustali co będzie dla ciebie najlepsze i dla twoich pęcherzyków 😊
Raczej sie nie udzielam na forum, ale was obserwuję i czytam. Jaki zastrzyk masz na owulacje? I czy wiesz jaka jest przyczyna tego ze nie masz owulacji. Pytam bo ja też nie reaguje na letrozol nawet w dużych dawkach. Zareagowalam 2 razy w ciągu półtora roku...
 
Raczej sie nie udzielam na forum, ale was obserwuję i czytam. Jaki zastrzyk masz na owulacje? I czy wiesz jaka jest przyczyna tego ze nie masz owulacji. Pytam bo ja też nie reaguje na letrozol nawet w dużych dawkach. Zareagowalam 2 razy w ciągu półtora roku...
W sensie pytasz o leki na stymulację a nie o zastrzyk na wywołanie owulacji?
 
Raczej sie nie udzielam na forum, ale was obserwuję i czytam. Jaki zastrzyk masz na owulacje? I czy wiesz jaka jest przyczyna tego ze nie masz owulacji. Pytam bo ja też nie reaguje na letrozol nawet w dużych dawkach. Zareagowalam 2 razy w ciągu półtora roku...
U mnie zadziałał menopur 75 póki co. Dzięki niemu miałam pierwszy raz pęcherzy na tyle duży że dostałam zastrzyk w 16dc. U mnie jest podejrzenie zespołu LUF. Niestety moje naturalne owulacje nie mają miejsca albo pęcherzyk nie pęka i tworzy się torbiel niestety.
 
reklama
Tylko w przypadku stymulacji gonadotropinami trzeba pamiętać, że to jest w Polsce refundowane tylko trzy razy.
Więc jak się wykorzysta taką refundację na "zwykły" cykl a w przyszłości byłoby potrzebne in vitro to leki do in vitro będą bardzo drogie (duże dawki w porównaniu z tym co przy zwykłym cyklu).
 
Do góry