reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
29 z hakiem, więc zleciało mocno. A mam jeszcze cztery tabletki, dobrze że mam wizytę u gin w dniu, w którym mam wziąć następna, bo w sumie nie wiem czy jak już spadło, to czy dalej mam brać.
To tylko mi nie chce nic spaść 🤣🤣
Może dać Ci dawkę przypominająca. Mi lekarka tez mówiła że nie odstawia się z dnia na dzień tylko stopniowo.
 
nie tam się śluz zbierał, dlatego 7, 8 dc plamiłam, bo już zaczynał się śluz płodny i wymywał resztki okresu, które zalegały w niszy, a potem zbierał się tam śluz płodny i powoli stamtąd się wymywał i najprawdopodobniej wymywał też ciążę (w lekkim uproszczeniu 😂)
To dobrze, ze zaszyli co trzeba i teraz niech się dzidziol rozgaszcza 🥰
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała do czynienia z mięśniakami?
Ja mam prawdopodobnie mięśniaka , tak w lipcu usłyszałam i usłyszałam też żeby się nie przejmować ale w tym cyklu mój okres trwał 12 dni . Wizytę u mojego gina mam dopiero 28 grudnia i zobaczymy co tam się dzieje
 
Ja mam prawdopodobnie mięśniaka , tak w lipcu usłyszałam i usłyszałam też żeby się nie przejmować ale w tym cyklu mój okres trwał 12 dni . Wizytę u mojego gina mam dopiero 28 grudnia i zobaczymy co tam się dzieje
A jak duzy jest u Ciebie? Mi niby też powiedziała żeby się nie przejmować, ale jakoś niespecjalnie czuje się uspokojona.
 
A jak duzy jest u Ciebie? Mi niby też powiedziała żeby się nie przejmować, ale jakoś niespecjalnie czuje się uspokojona.
Nie podał mi wymiarów , ja wtedy byłam na wizycie po połogu i chciałam wiedzieć czy już wszystko działa więc jakoś olałam info o mięśniaku. Ale ten okres mnie zaniepokoił , teraz też mam jakieś dziwne uczucie w podbrzuszu czuję się jakaś pełna a do okresu jeszcze ok 11 dni
 
Mięśniaki warto kontrolować, z tego co kojarzę można je usuwać z powodzeniem, a często uniemożliwiają zajście w ciążę.
 
reklama
W ogóle powiem Wam, że nowe obowiązki w robocie mnie dojeżdżają. Wszystko nowe, a ja czuję się jak tuman bo nicc nie umiem🤦‍♀️
Dramat.
Ale może zajęta pracą zajdę z odpuszczenia😂😂😂
Chociaż dziś 3 dpo a ja zero pryszczy wiec chyba nic z tego
 
Do góry