reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

ForgetMeeNot

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Bardzo mocno trzymam kciuki za Twoja kropeczkę ️ będzie dobrze. Nie myśl inaczej. Odpoczywaj i oddychaj spokojnie

reklama

Milipiet

Rozwiązania
0
A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze😇☺
Ja bete dzien przed @ mialam 53.1 przy bliznietach i jak na razie ciaza rozwija sie prawidlowo i zaraz bedzie 8 tc, takze na bete tez trzeba brac poprawke. A poza tym nie jest wazny pierwszy wynik tylko przyrost po 48h

Asia28BK

Rozwiązania
0
Nie dam rady nadrobić wszystkich postow:-)

Gratuluję tym które zobaczyly upragnione 2 kreski i życzę żeby wszystko dobrze się zozwijalo:-)

U mnie dzisiaj 13dc -starania w trakcie:-)

Powiedzcie mi czy przy częstych przytulankach jesteście w stanie obserwować swój śluz,bo ja nie wiem co mi tam wypływa czy to śluz czy to nasionka:-)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 1299
A Staramy się 62
PaulinaF Staramy się 19
N Staramy się 3
Blaankaa Staramy się 12365
Do góry