reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Powiedziałabym że Twoja średnia temperatura to 36,4 i poczekałabym do jutra. Tzn wydaje mi się że jutro będzie jeszcze większy skok temperatury. Obstawiam że owulacja była dziś lub wczoraj. Bo skok temperatury nie musi być od razy po owulacji, może być np 2 dni po, tak kiedyś czytałam. Ale zaznaczam ekspertem nie jestem [emoji23]
Rozumiem dziękuję za opinie[emoji4]. Ja obstawiam że była wczoraj bo strasznie bolały mnie jajniki a dzisiaj już nic nie czuję jak ręka odjął. Podejrzewam że czułam wczoraj pęknięcie pęcherzyka ale ręki sobie uciąć nie dam [emoji1787]
 
reklama
Ja nadal czekam na @ Boże jak to wszystko długo trwa. Aga ma już druga owu a ja jescze nawet okresu nie miałam. Jak widzę w apce „do następnej owulacji zostało 25 dni” to mnie krew zalewa
Ale za to mniej porażek [emoji4] czekanie boli, a porażka cykl co cykl zwala z nóg... Moje cykle są 25 dniowe.
Ja się pocieszam, że szybko mogę znowu próbować.
Ty się pocieszaj, że nie doświadczasz 1 dc tak często jak ja... Ale w końcu to i tak źle i tak niedobrze [emoji1787]najlepiej, gdybyśmy wszystkie zaszły max w 3 cyklu starań i wsio [emoji2962]
 
Wchodzi kamerka przez pępek do brzucha i patrzy na narządy rodne, czy one ładne czy nie [emoji3] jak nieladne, to wchodzi przez pachwinę i wycina jednostki zapalne, jeśli to możliwe.
Chciał drożność jajowodów i biopsje endometrium w od razu też zrobić.
To wszystko pod narkoza. To jest standardowe badanie diagnostyczne tu w Niemczech... Ale ja byłam w szpitalu raz w życiu, na lyzeczkowaniu, to była też moja pierwsza narkoza.
Nie wiem czy to robić czy nie. W klinice dali mi skierowanie, moja ginekolog puka się w głowę... Ten ginekolog operacyjny poiwedzial że najczesciej nie wychodzi nic w tych badaniach...
Taka prawda! U mnie jest ewidentnie problem hormonalny. Lekarka mi zrobiła biopsję endometrium i nic nie wyszło. No to pewnie jajowody. Jajowody wyszły też drożne. To teraz pewnie będą marudzić by zrobić histeroskopia I laparoskopie. A nie wiadomo po co. Nigdy żadnych mięśniaków, polipów, zrostów. A te plamienia moje to są ewidentnie cykliczne w konkretnym dniu cyklu. Ale lepiej kroić pacjentki, badać, usypiać..... :(
 
Norma 13,13 a miał 14,10, cały czas ma stresy, pracuje jako górnik na ścianie, jeśli coś Ci to mówi😅 dostał skierowanie do neurologa
To w sumie nie aż tak dużo powyżej normę, więc raczej mało prawdopodobne aby był to jakiś guz (widziałam że wcześniej pisałaś że lekarka Was nastraszyła). Ale wiadomo, lepiej sprawdzić i mieć spokojna głowę. Myślę że będzie dobrze, praca też swoje robi, a PRL to chyba bardzo wrażliwy hormon, bo tyle rzeczy może zakłamać wynik.. Oby szybko udało się zbic wynik u męża i okazalo się że to tu leżał problem :)

Dziewczyny nie wiem czy wszystkie jesteście na tym watku, ale wpadłam przekazać wieści.
Wczoraj był 7+4 wojownik ma 1,26 cm i bije mu pięknie serduszko ❤
Jeszcze raz dziękuję tym, które mi kibicowały i życzę wam pięknych kreseczek przy najbliższym testowaniu ❤
Super 🤩 wszystkie Ci pisałyśmy ze na pewno będzie dobrze :) rośnijcie zdrowo 😘
 
reklama
Do góry