reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Jeśli to Flo to zawsze ustala 14dniowa fazę luetalna wiec jeśli masz inaczej to musisz sobie skorygować. Ja dodałam ręcznie owu I tez mi się przesunęło
Tak mam flo a prowadzę ją około 6 lat i zawsze trafiała w punkt dopiero teraz zaczęłam dodawać owu i mi przesunęło i nie wiem co o tym myśleć. Ale w sumie to tylko 2 dni.

No nawet tego śluzem nie można nazwac po prostu jest mi tak mokro że aż wstyd.
 
reklama
Ten 1 cykl byłam strasznie spięta i napalona na starania, 2 cykl zdecydowanie mniej ale dalej czułam takie parcie. Teraz jak nadszedł wczorajszy okres poczułam takie dziwne odpuszczenie, niech się dzieje co się ma dziać. Taki spokój czuję. Dobrze mi z tym 🙂 wiadomo leki, zioła, testy owulacyjne i testowanie przed okresem trzeba bo właściwie wyjścia nie ma ale nie mam takiej siły wyczekiwania na tą owulację. Zakupiłam mega seksowne komplety bielizny i zamierzem mojego trochę zaskoczyć 😅 nie wiem szczerze mówiąc czy będę miała odwagę ale jak już wydałam nie małą kasę to pasuje żeby się nie zmarnowało 😂😂😂 przynajmniej śmiało można uprawiać seks bez zabezpieczenia i jednocześnie stresu z tym związanego 😃
 
Ten 1 cykl byłam strasznie spięta i napalona na starania, 2 cykl zdecydowanie mniej ale dalej czułam takie parcie. Teraz jak nadszedł wczorajszy okres poczułam takie dziwne odpuszczenie, niech się dzieje co się ma dziać. Taki spokój czuję. Dobrze mi z tym 🙂 wiadomo leki, zioła, testy owulacyjne i testowanie przed okresem trzeba bo właściwie wyjścia nie ma ale nie mam takiej siły wyczekiwania na tą owulację. Zakupiłam mega seksowne komplety bielizny i zamierzem mojego trochę zaskoczyć 😅 nie wiem szczerze mówiąc czy będę miała odwagę ale jak już wydałam nie małą kasę to pasuje żeby się nie zmarnowało 😂😂😂 przynajmniej śmiało można uprawiać seks bez zabezpieczenia i jednocześnie stresu z tym związanego 😃
Świetny plan ! Trzeba szukać rozwiązać które myślenie o ciąży zepchną na drugi plan ;p będzie więcej radochy i a nóż życie coś fajnego przyniesie :))
 
reklama
Ten 1 cykl byłam strasznie spięta i napalona na starania, 2 cykl zdecydowanie mniej ale dalej czułam takie parcie. Teraz jak nadszedł wczorajszy okres poczułam takie dziwne odpuszczenie, niech się dzieje co się ma dziać. Taki spokój czuję. Dobrze mi z tym 🙂 wiadomo leki, zioła, testy owulacyjne i testowanie przed okresem trzeba bo właściwie wyjścia nie ma ale nie mam takiej siły wyczekiwania na tą owulację. Zakupiłam mega seksowne komplety bielizny i zamierzem mojego trochę zaskoczyć 😅 nie wiem szczerze mówiąc czy będę miała odwagę ale jak już wydałam nie małą kasę to pasuje żeby się nie zmarnowało 😂😂😂 przynajmniej śmiało można uprawiać seks bez zabezpieczenia i jednocześnie stresu z tym związanego 😃
Pewnie ! Starania staraniami ale seks ma być fajny i przynoszący radość !
 
Do góry