reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny ja jestem wpisana na 10 ale odkąd uzupelnialam w swoim kalendarzu owulację kiedy wypadła mimo że była tak samo wpisana w kalendarzu to pokazało mi że okres na 12. Więc zareaguje chyba dopiero wtedy.
Na dzień dzisiejszy widzę zmianę w tym cyklu, zawsze przed okresem miałam strasznie suche dni a dziś mam mokro bardzo i dużo sluzu oprócz tego czuję ból od 2 dni w podbrzuszu taki jak bym miała właśnie zaraz dostać okresu. Zobaczymy 😏😏
O to u mnie podobnie. Dużo śluzu mi się pojawiło po tym bólu. Podziwiam, że jeszcze nie testowałaś 🙂
 
Dziewczyny ja jestem wpisana na 10 ale odkąd uzupelnialam w swoim kalendarzu owulację kiedy wypadła mimo że była tak samo wpisana w kalendarzu to pokazało mi że okres na 12. Więc zareaguje chyba dopiero wtedy.
Na dzień dzisiejszy widzę zmianę w tym cyklu, zawsze przed okresem miałam strasznie suche dni a dziś mam mokro bardzo i dużo sluzu oprócz tego czuję ból od 2 dni w podbrzuszu taki jak bym miała właśnie zaraz dostać okresu. Zobaczymy 😏😏
Ostatnio czytałam że jak jest wysoki progesteron to właśnie jest sucho ale też jakieś dziewczyny pisały ze przed pozytywnym testem wlasnie miały "mokro" wiec wszystko jest możliwe 🤞
 
Dziewczyny ja jestem wpisana na 10 ale odkąd uzupelnialam w swoim kalendarzu owulację kiedy wypadła mimo że była tak samo wpisana w kalendarzu to pokazało mi że okres na 12. Więc zareaguje chyba dopiero wtedy.
Na dzień dzisiejszy widzę zmianę w tym cyklu, zawsze przed okresem miałam strasznie suche dni a dziś mam mokro bardzo i dużo sluzu oprócz tego czuję ból od 2 dni w podbrzuszu taki jak bym miała właśnie zaraz dostać okresu. Zobaczymy 😏😏
Jeśli to Flo to zawsze ustala 14dniowa fazę luetalna wiec jeśli masz inaczej to musisz sobie skorygować. Ja dodałam ręcznie owu I tez mi się przesunęło
 
reklama
Do góry