reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Zaczynam spisywać cykl na straty. Nie ogarniam go zupełnie. Od kilku dni mam ból podbrzusza, czuję kłucie jajników, najpierw lewy, potem prawy. Temperatura trzymała się niska przez odpowiedni czas. Aż do dzisiaj. Dzisiaj znaczny wzrost. Testy owulacyjne ujemne. Szyjka miękka, otwarta. Śluz... dziwny, kremowy w pochwie, ale z szyjki wychodził rozciągliwy. Od kilku dni. Owulacja powinna być za 2-3 dni, no ale z temperatury wynika, że była, chociaż z testów nie. 🤔 Na domiar złego mój otarł sobie penisa i prawdopodobnie przez kilka najbliższych dni i tak nie stanie na wysokości zadania 😂 jakie to wszystko skomplikowane.
 
swoją droga nie mogę się już doczekać wizyty u lekarza po tym moim poronieniu - mam niesamowite wrażenie ze mam śluz płodny ( wewnętrzne ja mówi ze nie wolno próbować- muszę się przebadać , ale z drugiej już bym działała ) 😂 aż nie mogę się doczekać żeby mówić
Kiedy się znowu testuje ! Ale trzymam nogi złączone zamówię coś ciekawego na przyszły miesiąc dla urozmaicenia codzienności. Mam nadzieje ze lekarz wizyta badania diagnoza będzie ekspresowa 😅😅🍸i szybko będę mogła przezywać próby na nowo 💪
Kiedy poronilaś? To pierwszy cykl po?
 
reklama
Do góry