reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

chodzi o to, ze zapisałam się tydzień temu raczej ze względu na to, ze np dzisiaj jest 34dc a ostatnie 2 cykle miałam ponad 50 dniowe. Wiec nie zapisałam się z myślą o potwierdzeniu ciąży itp tylko raczej po to żeby jeszcze raz zerknąć co może być przyczyna tak długich cykli. U mnie nawet prywatnie czeka się min 2 tygodnie na dlatego jak ten test owu wyszedł wreszcie pozytywny tak sobie pomyślałam, ze chyba lepiej przełożyć.
A to zmienia postać rzeczy, może przełóż o tydzień i dla pewności zrob test przed wizytą
 
reklama
Hej dziewczyny kupiłam dziś kilka testów i oczywiście mnie pokusiło żeby zatestować i negatywny :( owulację wg moich obserwacji miałam ok 1-2.01 więc już chyba nici :((( algorytm nie zadziałał w moim przypadku.
Zrobiłam dzisiaj to samo. Ow ok 3-4.01 tak mi się wydaje. Negatywny. Nadzieja umiera ostatnia, choć chyba już nie mam na co liczyć. Czuję takie wewnętrzne rozczarowanie. 😑
 
Trzymamy kciuki za dwie kreski 🤰 :

@Estuś 08.01 ✅
@Suoal 12.01 ✅
@MamaR 12.01 ✅
@@nxious 12.01 ✅
@c_or_nelia 13.01
@klaudioszek 14.01
@Nantes 20.01
@Bibi89 21.01
@Hope99 23.01
@Weronik@29 25.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@Aewea 27.01
@MoniaJ2424 27.01
@Blondi_87 28.01
@AnnEmPe 31.01
@Nel331 02.02
@QueenK 02.02
@Lebkuchen_mum 06.02
@pannadarianna 12.02

Jeżeli chcesz się dopisać, pisz! :)
Weszłam sprawdzić jak u was :) nadal nie mogę uwierzyć w zielone przy moim nicku. Chyba nie dotrze do mnie póki nie będę po pierwszej wizycie.
 
reklama
Do góry