reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Najlepszy monitoring u ginekologa. Nie wiem jak u Ciebie ale np. w Warszawie jak sobie poszukiwałam nowego lekarza to większość za pierwszą wizytę bierze np. 200zł, a za monitoring już np. 50zł. Więc niekoniecznie to jest bardzo duży wydatek. A jak nie chcesz/nie możesz zrobić monitoringu to testy owulacyjne + temperatura. U mnie najlepiej się sprawdziło to drugie, ale u mnie testy słabo wychodzą



No 6dpo to Ci raczej nic nie wyjdzie tzn. może Ci wyjdzie beta 3 i weź tu się zastanawiaj. Generalnie według mnie bez sensu. Ja 7-8dpo bym zrobiła progesteron, a betę najwcześniej 10dpo bo jeżeli się udało to w krwi możliwe, że będzie powyżej 5, ale test nie pokaże nic
No właśnie z tym progesteronem tez miałam zrobić w innym terminie ale niestety czwartek to jedyny dzień… punkty pobrań tylko do 11, a z pracy mnie nie wypuszcza 😌
 
No właśnie. U mnie coś się chyba pochrzaniło.. Dzisiaj 19dc i dopiero pik.. Późno strasznie nie wiem co o tym myśleć
Na potwierdzenie wczorajszy i dzisiejszy test owu
 

Załączniki

  • IMG_20220115_123113_copy_1920x2560.jpg
    IMG_20220115_123113_copy_1920x2560.jpg
    559,8 KB · Wyświetleń: 45
Czasami tak się zdarza. W takim przypadku przesunie Ci się termin miesiączki o kilka dni. 😉 ja miałam owulacje w 23-24 dc w tym miesiącu.
Kurczę ciekawe jak długo to się może przesunąć. Do tej pory cykle 26 dniowe, @ powinna przyjść 21. 01 myślałam szykować się do testowania a tu takie kwiatki 😅
 
Kurczę ciekawe jak długo to się może przesunąć. Do tej pory cykle 26 dniowe, @ powinna przyjść 21. 01 myślałam szykować się do testowania a tu takie kwiatki 😅
Szczerze mówiąc to przed ciążą jak jeszcze miałam w miarę regularne cykle kilka razy mi się zdarzył cykl 43 dniowy- owulacja była w 30 dc kiedy szykowałam się na okres. 😅
 
Jezu jaki długi 🙈 Alez te cykle potrafią namieszać konkretnie
Dokładnie, ale mam tak od 3 lat jak się zaczęłam starać. Wcześniej były praktycznie książkowo co 32 dni przez rok, później co 31 przez rok aczkolwiek prawdopodobnie miałam bardzo rzadko własną owulacje. Ale od rozpoczęcia starań różne rzeczy się dzieją, te cykle co 32 dni to głównie na lekach przy stymulacji lub samym duohastonie w drugiej fazie cyklu a te dłuższe zazwyczaj bez żadnych leków. Teraz po poronieniu znowu nieregularne ale chociaż w tym miesiącu wyłapałam własną owulacje, nie na lekach 😁
 
Dokładnie, ale mam tak od 3 lat jak się zaczęłam starać. Wcześniej były praktycznie książkowo co 32 dni przez rok, później co 31 przez rok aczkolwiek prawdopodobnie miałam bardzo rzadko własną owulacje. Ale od rozpoczęcia starań różne rzeczy się dzieją, te cykle co 32 dni to głównie na lekach przy stymulacji lub samym duohastonie w drugiej fazie cyklu a te dłuższe zazwyczaj bez żadnych leków. Teraz po poronieniu znowu nieregularne ale chociaż w tym miesiącu wyłapałam własną owulacje, nie na lekach 😁
Super, ze udało się wyłapać właśnie bez leków. Może w organizmie dzieje się coś dobrego, jakąś stabilizacja 🙂
 
reklama
Do góry