reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Natka zostało 91 dni :o
Też widzę że mala jest kopią Victoria co oznacza że będzie też podobna do Ali bo Ala bardzo podobna do Vikiego :D

Imię hmmm nadal myślimy, ja bym chciała Amelia lub Anastazia.. Ale m nie jest przekonany..
Myślimy też na Zuzanna Maya Inga Lilka
No, jeszcze trochę macie czasu na podjęcie decyzji z imieniem :) u nas w PL teraz z tego co widzę Liliana i Amelka bardzo popularne, Wy macie troszkę lepiej bo mniejsza szansa, że w roczniku dużo będzie dzieci o takim imieniu :)
 
reklama
Tak U nas raczej mało takich imion. Jak już to wśród Polaków Ale po pierwsze nie mam znajomych z tak małymi dziećmi A po drugie w szkole Emil jest chyba jedynym Polakiem w klasie :D
 
Tak U nas raczej mało takich imion. Jak już to wśród Polaków Ale po pierwsze nie mam znajomych z tak małymi dziećmi A po drugie w szkole Emil jest chyba jedynym Polakiem w klasie :D
No i w sumie fajnie ;) bo u nas to te bardziej popularne imiona to jak jakaś mama na placu zabaw zawoła to czasami i 3 dzieci się odwróci hehe ;) zresztą daleko nie ma co szukać, moja Julka też ma w roczniku w przedszkolu jeszcze jedną dziewczynkę o takim imieniu, a z kolei teraz w żłobku w roczniku Jaś będzie miał dodatkowo dwóch swoich imienników ;)
 
Zaglądam zaglądam:)
Jeszcze nie urodziłam, nie mogę się już doczekać bo już bardzo ciężko :o
Mam cukrzycę ciazowa I mnóstwo wizyt, co 3 tyg teraz co 2 tyg usg. Na ostatnim 2 tyg temu mala przyroda mniej niż powinna I jak nadal słabo rosnie to będą myslec nad wywolaniem. Wg miesiączki jutro zostanie mi 2 tyg do terminu A wg usg pierwszego prawie 3 tyg. I oni liczą ten dłuższy.
 
Zaglądam zaglądam:)
Jeszcze nie urodziłam, nie mogę się już doczekać bo już bardzo ciężko :o
Mam cukrzycę ciazowa I mnóstwo wizyt, co 3 tyg teraz co 2 tyg usg. Na ostatnim 2 tyg temu mala przyroda mniej niż powinna I jak nadal słabo rosnie to będą myslec nad wywolaniem. Wg miesiączki jutro zostanie mi 2 tyg do terminu A wg usg pierwszego prawie 3 tyg. I oni liczą ten dłuższy.
Ojj znam tą zmorę z cukrzycą... też miałam :/ ale tylko dieta czy insulinę masz? Dobrze że już tak blisko do końca :) moi też słabo rośli ale ja miałam małowodzie w obu ciążach, ale może u Ciebie to być kwestia tej cukrzycy? Najważniejsze że wszystko kontrolują i chcą działać z wywoływaniem w razie potrzeby :) to trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie i oczywiście koniecznie daj znać!
 
Kurczę nie pokazywali mi wiadomości.

W każdym razie jutro A raczej już dziś na 21 idę do szpitala na wywołanie. Co prawda mala podakoczypa Wpowrotem na 50-90 centyl Ale przy cukrzycy wywołują poród trochę wcześniej.
Moja mama byla w pl więc bardzo nie chciałam urodzić w tym czasie I na szczęście się udało:)
Teraz może się ruszyć samo hahhaha

Także na dniach bo tu wywołanie trwa.. tzn na spokojnie najpierw tabl rozkueczajaca szyjke.. jeśli nie zadziała to 3 razy co 6 godzin. Później balonik później przenikanie wód i na końcu oxy.
Jeszcze na początku masaż szyjki. Zobaczymy jak to u mnie pójdzie.
Mam nadzieję że w miarę szybko bo ja skurcze mam już od ponad miesiąca więc myślę że masaż I ewentualnie tabletka dadza radę:D
 

Załączniki

  • 20181123_140711.jpg
    20181123_140711.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 74
Kurczę nie pokazywali mi wiadomości.

W każdym razie jutro A raczej już dziś na 21 idę do szpitala na wywołanie. Co prawda mala podakoczypa Wpowrotem na 50-90 centyl Ale przy cukrzycy wywołują poród trochę wcześniej.
Moja mama byla w pl więc bardzo nie chciałam urodzić w tym czasie I na szczęście się udało:)
Teraz może się ruszyć samo hahhaha

Także na dniach bo tu wywołanie trwa.. tzn na spokojnie najpierw tabl rozkueczajaca szyjke.. jeśli nie zadziała to 3 razy co 6 godzin. Później balonik później przenikanie wód i na końcu oxy.
Jeszcze na początku masaż szyjki. Zobaczymy jak to u mnie pójdzie.
Mam nadzieję że w miarę szybko bo ja skurcze mam już od ponad miesiąca więc myślę że masaż I ewentualnie tabletka dadza radę:D
Oj to już tak blisko!! Trzymam kciuki żeby szybko poszło :) :) ale będziecie mieć fajną gromadkę :) dzieci już pewnie też nie mogą się doczekać?
I kosz już na Malutką czeka-śliczny :)
 
Ja już w szpitalu. 2 cm rozwarcia Ale szybka jeszcze ni3 do kina skrócona więc dostałam tabl dopochwiea. Jak samo nie ruszy to o 1 maja przebić wody chyba że nie będzie miejsca na porodowce.

Tak dzieci nie mogą się doczekać:D
 
reklama
O 3.35 urodzila się Amelia z waga 3241g I 53 cm :D jest przecudowna !
Marne zdj bo nie mogę złapać tych co mi m przesłał
 

Załączniki

  • 20181125_063216.jpg
    20181125_063216.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
Do góry