reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

@tysia123 Ty już chyba dawno urodziłaś? :) bo widzę że miesiąc już minął jak pisałaś że końcówka i mały pcha się na ten świat :) daj nam znać jak tam u Was :)
 
reklama
Hhej. Synek jednak zaskoczył wszystkich i przestał pchać się na świat. Finalnie urodziłam dopiero 26 mają i skończyło się na CC. I w sumie dobrze bo młody waży 4280 i ma 62 cm. Jeszcze jesteśmy w szpitalu, jutro nas pewnie już wypuszcza.
 
Hhej. Synek jednak zaskoczył wszystkich i przestał pchać się na świat. Finalnie urodziłam dopiero 26 mają i skończyło się na CC. I w sumie dobrze bo młody waży 4280 i ma 62 cm. Jeszcze jesteśmy w szpitalu, jutro nas pewnie już wypuszcza.
Oo @tysia123 to ale Ci synek zrobił prezent na dzień mamy :) tak się pchał a chyba nawet po terminie się urodził jeśli dobrze liczę? :) gratulacje i dużo zdrówka dla Was! A jak Ty się czujesz po tym cc?
 
11 dni po terminie się urodził. Czekaliśmy sn ale po 24 h skurczy i 7 cm rozwarcia lekarz stwierdził że w tym tempie to jeszcze że 2 dni potrwa. Pojawiło się te jakieś krwawienie. Oxy mi podać nie mogli w tak krótkim czasie po CC więc zdecydowali że robią CC i nie ma co nas męczyć. I dobrze bo waga z USG wychodziła między 3600a 3800 w zależności od lekarza. Nikt się takiego dużego dziecka nie spodziewał.

Czuję się już ok. Jak urodziłam wwsobote o 16 to najgorsza była niedziela. Do tego te upały.... Ale od poniedziałku już z górki. Czekam wlasnie na dokumenty i dziś wychodzimy do domu.
 
11 dni po terminie się urodził. Czekaliśmy sn ale po 24 h skurczy i 7 cm rozwarcia lekarz stwierdził że w tym tempie to jeszcze że 2 dni potrwa. Pojawiło się te jakieś krwawienie. Oxy mi podać nie mogli w tak krótkim czasie po CC więc zdecydowali że robią CC i nie ma co nas męczyć. I dobrze bo waga z USG wychodziła między 3600a 3800 w zależności od lekarza. Nikt się takiego dużego dziecka nie spodziewał.

Czuję się już ok. Jak urodziłam wwsobote o 16 to najgorsza była niedziela. Do tego te upały.... Ale od poniedziałku już z górki. Czekam wlasnie na dokumenty i dziś wychodzimy do domu.
Noo z tą wagą usg to różnie bywa. Najważniejsze, że jesteście już razem :) podobno to lepiej dla dziecka takie cc już na skurczach niż typowo „na zimno”. I długo pozwolili Ci czekać po terminie :) fajny lekarz jakiś :) mi dawali zielone światło do sn ale tylko do skończonego 39tc wg usg. Mały zdecydował jednak że dzień przed planowanym cc chce wyjść ;) choć i tak skończyło się drugim cięciem...
A jak synek ma na imię? I jak córki zareagowały na braciszka? :)
 
Tysia gratuluję:) kawał chlopa:) No i jak prezent na wejściu mamie sprawił. Jak ma na imię?
Akuku a jak Ty tam?
 
Synek jest Maciej. Dziewczyny zachwycone, zwłaszcza młodsza.

IMG_20180602_123213.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180602_123213.jpg
    IMG_20180602_123213.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 499
reklama
Dzięki ;) do tatusia podobny, będzie łamał dziewczynom serducha ;)

Akuku, jak u ciebie. Podziwiam cię jak dajesz radę z 4 a tu jeszcze 5 będzie. Ja przy trójce momentami wymiekam..... Teraz będzie córcia czy synek u ciebie?
 
Do góry