reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Anik to oby nie przyszła :) będziesz testować czy beta?

Fajne ze w górach mieszkacie :) choć ja poza sportami zimowymi nie przepadam ale czesto bywamy u rodzinki w ustroniu :)
 
reklama
Ann sorki nie odpisałam Ci :)
Byliśmy na imprezce urodzinowej kumpla najpierw w sphinxie na kolacji a potem na kluby poszliśmy :) fajnie było :) zreszta z nimi jest zawsze fajnie i łaski super i faceci wiec :) ale to ze tak powiem stałe i sprawdzone towarzystwo:)
 
Ruda no jasne ze ludzie dają radę. Zwyczajnie byłam ciekawa czy Czarna się nie boi takiej różnicy wieku. Ja wiem ze mój syn też lubi dzieci ale to nie znaczy że nie jest w stanie zrobić przypadkiem krzywdy. On ma dopiero 15 mc i nawet jak chce czasami pogłaskać dzidzie to raz prawie na dziecko upadł.
Mąż koniecznie potrzebny ale jak jest się samej w domu trzeba samej sobie radzić :-)

MamaNadii nie martw się to dopiero pierwszy cykl. Uda się w następnym na pewno ;-)

Claudiaaudia ja akurat też z tych co wola zaczekać.

Czarna to się zgadza że wiek jest często na naszą korzyść. Fajnie ze się zdrcydowalas. Ja też chciałam mniejsza różnice wieku ale się nie udało. Może już niedługo.
To ile po porodzie zaczeliscie się starać?

Kasiula glowa do góry :-*

Bertha trzymaj się :-* po burzy słońce wychodzi zawsze :-)

Czarna to może masz jakiś fajny przepis co zrobić z mięsem mielonym ;-)

Kasiula Bóg ci te starania wynagrodzi i każdej innej kobiecie :-)

Lux tak tak zgadzam się inne tematy też.

Avis a jak się nie uda to adopcja tak?
A probowalas odpuścić ale w takim sensie co bedzie to będzie. Pojechać gdzieś z partnerem i się wyluzowac.?

Lux ja mam pieczone udka z warzywami do tego zrobię pomidory albo mizerie.

Gosia o ile dobrze pamiętam to wątróbka ma wit A a nie powinno się w ciąży jej jeść w czystej postaci jedynie jako beta-karoten. Kurde poprawcie mnie jak coś pomieszalam.

A mój syn ryczal biedny w nocy. No nie wiem gdzie te zęby. Już czekamy chyba że trzy miesiące na trójki i czwórki.

Emka gdzie byliście? ;-)
Dziekuje Ci ze mi napisalas, przyznam ze nie wiedzialam ale wlasnie juz poczytalam o tym . Nie powinno sie jest .
 
Anik to oby nie przyszła :) będziesz testować czy beta?

Fajne ze w górach mieszkacie :) choć ja poza sportami zimowymi nie przepadam ale czesto bywamy u rodzinki w ustroniu :)

Zrobię najpewniej test. Na betę musze jechać do laboratorium do miasta najpewniej.
Jakby test wyszedł negatywny a okres nie przyszedł to wtedy ba betę pójdę.
 
Ja po obiedzie.
Pogoda paskudna glownie deszcz a czasami snieg. Chlapa zimno i nigdzie sie nie chce wychodzic.
Od rana porzadkowalam albumy ze zdjeciami i tp a teraz pasuje mi isc po siano dla krolika bo juz tydzien nie ma. Nigdy nie jest po drodze ;)
 
Lux a my teraz mrożone ciasto całkiem dobre i herbata kawa. Młody się wyspal i juz biega. Mecz kończymy oglądać. Jakie emocje hehe.

Kasia haha dobre :-D

Emka fajnie ze zaszaleliscie ;-)

Gosia o widzisz. Ja coś pamiętam że się wystrzeglam. Jak bierzesz witaminy to też trzeba zwrócić uwagę żeby nie miały tej wit A :-)

Anik to oby były dwie kreski u ciebie :-)

Niunia inne pokarmy też mają żelazo. Wątróbka ma oprócz żelaza wit A i ja pamiętam że mi zalecano wystrzeganie sie jej.
Zrobisz jak uwazasz, ale może poczytaj gdzieś jak Gosia bo ja dokładnie nie pamiętam.
 
reklama
Do góry