reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lux bardzo mi przykro ze takie dolegliwości ;(

Ann rozumiem o co Ci chodziło z tym pytaniem o maleństwo drugie przy małym dziecku bo nasz maluch nawet jak chce pogłaskać psa i zrobić mój mój to sie na nim kładzie i przez przypadek moze zrobić krzywdę ale chyba nie ma opcji zeby zostawić tak małe dzieci nawet na chwile same. Nie wiem jaka jest czy byłaby różnica kiedy dziećmi koleżanki ale wiesz ludzie maja bardzo małe różnice i dają radę wszystko kwestia wyobraźni i ostrożności .
Emka wiem masz rację, ale ja się przerazilam jak zobaczyłam jak wygląda kontakt takich małych dzieci. No nic każdy ma swój rozum :-)

Lux współczuję bólu. Jak się czujesz teraz?

My z mężem mamy wyzerke i oglądamy Everest :-)
 
reklama
No wiesz nawet gdyby nam sie udało to tez nie bedzie łatwo na przykładzie mojego chrześniaka - różnica miedzy braćmi 2,5 r a jak młodszy uczył sie chodzić to ile razy starszy podleciał i specjalnie go przewrócił ... Wiesz niestety chyba rodzeństwo to juz z założenia wyższa szkoła jazdy i dla rodziców i szczególnie dla młodszego dziecka :)
 
Cześć Dziewuszki, ja sie relaksuje w wannie :)
Jutro z połową tylko głosu, smarkaniem i kaszlem do pracy...

Pozdrawiam Was wszystkie, miłego tygodnia bez migren, przeziębień, a z dobrymi humorami!
 
Lux wspolczuje bardzo tych migren. Moja siostra na nie cierpi. Strasznie je przechodzi.
Ehh czy wy tez tak nie znosicie poniedzialkow:( ?
 
No wiesz nawet gdyby nam sie udało to tez nie bedzie łatwo na przykładzie mojego chrześniaka - różnica miedzy braćmi 2,5 r a jak młodszy uczył sie chodzić to ile razy starszy podleciał i specjalnie go przewrócił ... Wiesz niestety chyba rodzeństwo to juz z założenia wyższa szkoła jazdy i dla rodziców i szczególnie dla młodszego dziecka :)
Racja :-)

Cześć Dziewuszki, ja sie relaksuje w wannie :)
Jutro z połową tylko głosu, smarkaniem i kaszlem do pracy...

Pozdrawiam Was wszystkie, miłego tygodnia bez migren, przeziębień, a z dobrymi humorami!
Korzystaj i zrelaksuj się :-)
 
Ankaka ciebie zjesc :-) hmm toz to propozycja

Ann moj maly ma 14. Wiadomo ze trzeba uwazac ale dziecko z dzieckiem sie lepiej wychowa. Im mniejsza roznica wieku tym w tem przypadku lepiej
 
reklama
Dzien doberek :)
Jak tam nasze staraczki sie maja ?
Karola lecisz dzis na bete ?
Trzynam kciuki za kolejne pozytywne tesciki :)
Milego dnia dla Was
 
Do góry