reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
A mnie właśnie się skończyła @, więc zaczynam starania :) a po nowym roku idę na taką ogólną kontrolę do ginekologa.
Co do wagi to w zeszłym roku schudłam do wagi 57kg przy wzroście 168, a teraz od sierpnia miałam ciężki czas, przestałam ćwiczyć, zdrowo się odzywiac i powstał efekt jojo, a dokładnie +11kg. Czuję się bardzo źle ze soba :( i boję się, ze przy ciąży dojdzie kolejne kilkanascie kilogramów i już w ogóle tego nie zrzuce :sad: muszę się wziąć za siebie
 
A więc wczoraj przyszła :-( zaczynam 6 cykl

Mania a skąd jesteś?

Luxuorius też chętnie się dowiem. Bo mam wagę 10 kg więcej niż jak zachodzilam w pierwszą ciążę. No nic od nowego roku znowu ćwiczę

Czarna nawet nie zatańczyl :-( i helikoptera czy śmigłowca też nie zrobił ;-) @ pełna para
 
A więc wczoraj przyszła :-( zaczynam 6 cykl

Mania a skąd jesteś?

Luxuorius też chętnie się dowiem. Bo mam wagę 10 kg więcej niż jak zachodzilam w pierwszą ciążę. No nic od nowego roku znowu ćwiczę

Czarna nawet nie zatańczyl :-( i helikoptera czy śmigłowca też nie zrobił ;-) @ pełna para
ja sie zapytam lekarki jak pojde jak to wyglada z ta nadwaga, bo cykle tak jak mowie mam ksiazkowe, dzis @ przyszla punktualnie w 29 dc
 
reklama
Do góry