Podobne tematy
- 174974
- Staramy się
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Mój tez już na mnie patrzy jak na wariatkę :-) postaram sie, naprawdę tak w piątek, sobotę zrobic... Ostatnio sie zastanawiałam czy kiedykolwiek bedzie dane mi zobaczyć takie dwie tłuściutkie kreski... Czy tego doswiadcze... Bycia w ciazy i mama...Taki dołek mnie złapał ale na drugi dzień już lepiej :-)Karolina93 - nie dziwie ci sie tez jestem ciekawa wyniku ale najwczesnie robie 4 dni przed @ nawet moj mi mowi zebym nie robila wczesniej.
A mój za to już mi proponował żebym poszła na betę, ale beta poczeka na razie. Najpierw sikacz. Biedny musi się wrócić po test bo SMS nie doszedł. Najchętniej zrobiłabym już dzisiaj test ale poczekam do środy.Mój tez już na mnie patrzy jak na wariatkę :-) postaram sie, naprawdę tak w piątek, sobotę zrobic... Ostatnio sie zastanawiałam czy kiedykolwiek bedzie dane mi zobaczyć takie dwie tłuściutkie kreski... Czy tego doswiadcze... Bycia w ciazy i mama...Taki dołek mnie złapał ale na drugi dzień już lepiej :-)
Jeśli nie wytrwam do piątki lub soboty, to zatestuje z Tobą :-)A mój za to już mi proponował żebym poszła na betę, ale beta poczeka na razie. Najpierw sikacz. Biedny musi się wrócić po test bo SMS nie doszedł. Najchętniej zrobiłabym już dzisiaj test ale poczekam do środy.![]()
Tez bym chciała Termosia...Ja bym chciała robota kuchennego (szczytem marzeń jest Thermomix), drugi komplet garnków, ekspres do kawy taki wypasiony... no lista jest długa![]()