reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej Bajeczka - tak jest czasami że jak sie czegos bardzo pragnie to za chiny nie chce sie to spełnić:-( niestety :-(
Tez bardzo bym juz chciala a tu pech :wściekła/y:pierwszy raz mi sie zdazyla taka długa przerwa z @ po tabsach ehhhh rozregulowało mi sie wszystko i pewnie bede musiała dłuzej poczekac z staraniami niz te 3 zalecane miesiace , ale nic trzeba być dobrej mysli czego i tobie zycze... :-)
 
reklama
U mnie po pierwszym miesiącu starań @ spóźniała się ok 3 tygodnie, robiłam 2 testy i wyszły negatywnie, nawet objawy miałam ciążowe...:-D Teraz się śmieję z tego jak bardzo się nakręciłam. Dlatego staram się teraz inaczej do tego podchodzić...
Zobaczymy czy w tym miesiącu będę miała cyrki z @
Mellisa może starajcie się już teraz, mimo że @ ci się rozregulowala to jednak cos zdziałacie... No chyba że trzeba koniecznie odczekać te kilka miesięcy po odstawieniu tabletek
 
Cześć laseczki :-):-):-)

Jak tam przygotowania do świąt na Wyspach?
Ja będę walczyć w kuchni dopiero jutro. Szkoda że ta Polska tak daleko, a nie na przykład 2 godzinki drogi stąd...
 
Bajeczka ano szkoda. przygotowania ok. podzieliliśmy się obowiązkami. wczoraj zrobiłam zakupy. gotować będę w piątek po południu a w sobotę mężulek pojedzie ze święconym :)
w niedzielę mam wolne ale w poniedzialek ide do pracy więc co to za święta w ogóle :)
 
szkoda szkoda .......eenooo ja tez nie mam ciekawie:-( jutro wolne a reszta świąt w pracy :wściekła/y: wiec jutro jakies zakupy i gotowanko bedzie.

a tak w ogóle to pojawił sie długo oczekiwany @ tak wiec jestem spokojniejsza:-)
bajeczka - no wiesz nie musze koniecznie czekać tak mi radziła moja gina, ale myśle że po nastepnym @ bedziemy juz działac:-)

życze wam kobietki Wesołych i Radosnych Swiąt!!!!
 
Co tu tak pusto??
Czyżby wszystkie zajęte sprzątaniem i gotowaniem?
Ja w każdym razie zmykam i wrócę tu po Świętach, może czasami zajrzę jak znajdę czas.
Życzę Wam Wesołych Świąt i oczywiście fasolek , mam nadzieję że chociaż jedna się pojawi po świętach :-D:-D:-D

**___**
_**___**________
_****
_**___**_______*
*___****
_**__**_______*_
__**___**
__**__*______*__
**__***__**
___**__*____*__*
*_____**__*
____**_**__**_**
________**
____**___**__**
___*___________*

__*_____________
*
_*____0_____0___
_*
_*_______@______
_*
_*______________
_*
___*_____v_____*

_____**_____**
_______*****____
___
 
witam wszystkie staraczki na wyspie...ja w sumie kilka dni wczesniej uswiadomilam sobie,ze chce miec dzidziusia.takze biore sie do roboty...ale to dopiero za kilka dni,ach ten niechciany okressss....pozdrawiam Wa goraco...
 
Witaj agnieszka09
Ja po pierwszym miesiącu starań jak przyszła @ byłam strasznie zdołowana, ale teraz już inaczej do tego podchodzę. I wogóle się nie stresuję...
agnieszka09 napisz gdzie mieszkasz na wyspach...

Ja jestem tak obżarta ze nawet mi sie ruszac nie chce :baffled:
A jak tam dziewczynki u was bo to juz prawie po świętach :-p
 
reklama
Do góry