reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Tak, pierwsze :) Z racji moich chorych nerek to głównie na to ;p Mocz, mocznik, kreatynina, kwas moczowy, morfologia, i ze względu na kociaka w domu: toxo JgG i JgM. Czy coś powinnam jeszcze Waszym zdaniem?
 
Witajcie, teraz i ja się tu udzielę! :-) Wczoraj byłam u ginekologa przepisał mi prenatal uno i badania, które musze wykonać przed ciążą. Jutro idę wszystkie wykonać i w przyszlym miesiącu zaczynamy się starac. Mam nadzieję że "szybko pójdzie"! :-) Kończę w tym roku 21 lat. :-)
też za jakiś czas muszę się wybrać, możliwe, że będzie potrzeba coś zażywać :) musimy być dobrej myśli, trzymam kciuki!
 
Ja od razu powiedziałam, że poza kwasem chciałabym jakieś witaminki... Mam prace 12h kilka dni w tygodniu czasem nawet pod rząd 3 dni, w ogóle nie jest przemęczająca, ale niestety czasem mi się nie chce wieczorem jakiś pożywnych dań sobie szykować, oczywiście później wszystko będę się bardziej starać w czasie ogarnąć. :)
 
Do góry