reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Adi rozumiem Cie, niestety taka jedna wielka milosc przezywa sie tylko raz w zyciu. Pozniej tez sie kocha ale to juz co innego. Musisz wiedziec ze nigdy nie zapomnisz pierwszej milosci ale teraz masz dla kogo zyc i musisz sie skupic na najwazniejszych ludziach w twoim zyciu :) Siostrze nic nie wroci zycia a napewno nie chcialaby zebys sie teraz zamartwiala i nie cieszyla sie swoim... Moze zamiast psychologa znajdz sobie jakies zajecie ktore Cie uszczesliwia? Ja wiem ze dziecko teraz absorbuje cala twoja uwage ale w takim stanie latwo zatracic siebie... Moze zapisz sie na jakis kurs tanca albo na silownie... Poszukaj inspiracji :) Ja wiem ze jak mam malo czasu to latwiej mi to wszystko zniesc bo nie mysle o dziecku. Wiadomo ze nigdy nie zapominam ale nie mysle, wiesz o co chodzi :)
Zgadzam sie z Madzia, zycie jest tak krotkie! Tak szkoda kazdej chwili na marnowanie go... Choc ja jestem zodiakalnym wodnikiem i tez mam sklonnosci do sentymentow, wspomnien, marzen...
Ewelinka super ze u Ciebie wszystko tak sie uklada, milo czytac cie taka pozytywna, jeszcze niedawno pamietam ten ciagly smuteczek a tu teraz takie szczescie :) Dzieki za dane, z checia zaprosze cie na fejsie :)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny ! ;)

Tak mój mały pochłania cały mój wolny czas a gdy śpi to staram się ogarnąć mieszkanie , siebie , obiad bo mąż od tej środy wrócił już do pracy .. ale dajemy sobie radę z synusiem .. wszyscy w rodzinie są nim zachwyceni ..jej to taka nasza mała duma ! Jest taki kochany , gdy się karmimy patrzy na mnie tymi swoimi slipkami , trzyymam go za tą małą rączkę on ściska mnie paluszkami i mam nadzieję że on wie jak bardzo go kocham !

We wtorek byliśmy na szczepieniu wybraliśmy 6w1 , pneumokoki i rotawirusy i cieesze się że nasz syn był kłuty tylko dwa razy bo 4 bym nie wytrzymała tak krzyczał po ukłuciu to nie był płacz tylko przeraźliwy krzyk ale gdy tylko wzięłam go na ręce to się uspokajał ..więc spora kwota wydana na szczepionki była dobrą decyzją .. mały ważył na wizycie 5880 a niee ma jeszcze 2msc jest co nosić nasz maaly klocus .. tak bardzo domaga się bliskości nie lubi byc sam więc na prawde się dziwię że śpi w swoim łóżeczku na noc bo w dzień to Masakra ;D ale to nic mam go jednego więc mogę go lulac, tulić i całować .. miałam nie dawać smoczka ale niestety czasem muszę bo wisiał by na cycu non stop i zrobił sobie smoczek z piersi mały cwaniak

Byliśmy na weselu , dał się pobawić jak zasnął o 23 tak obudziłam go dopiero w domu po 4 by przebrać w piżamę i dać amciu ..glossna muzyka nie przeszkadzała

Wczoraj byliśmy na roczkku mojej chrzesniaczki i tez był spokojny ;) a dziś spedzamy dzien w łóżku bo stale gdzieś jeździmy i aż poczułam taka potrzebę by w końcu zwolnić te obroty i tempo każdego dnia ..więc dziś lenistwo choc rano posprzatalam mieszkanie przed Lukasza meczem by jutro mieć spokój , obiadek też jest , jeszcze praniee kolejne muszę wywiesić ale to za chwilę bo synek śpi na mnie , naajlepsza pozycja do spania .. najpiękniejsze chwile !! Na prawde. ! Choć czasem jestem zmęczona albo zła bo nic nie daje mi zrobić bo gdy go odloze i chce coś zrobić to on zaczyna marudzić i chce być przytulany ..ale po chwili mi przechodzi bo przecież gdyby mniee nie potrzebował to by sobie spokojnie lezal i patrzył na karuzelke
Mój syn , moja miłość !
Jejj każdy zasługuje na taką małą istotke , na to ciepło , na tą miłość .. beezbrony człowiek zdany tylko na nas !

Cieszę się że u was wszystko dobrze że sobie rośnięcie .. Kasiiu nie poddawaj się , Walcz o dziecinke !!

Jak któraś ma fejsa to ja jestem też i możecie zobaczyć jak mój mały facet rośnie ;)
Ewelina Stępień ;)

Miłej niedzieli !!
A mnie jakieś chorobsko bierze , kicham , nos zawalony , głowa boli oby szkrab się nie zarazil !
Za duzo ichn zapros mnie Magdalena Zgorzak

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia mi ciebie wgl nie wyświetla ;D moje profilowe mam z synem w różowej sukience

Taak smutek był ogromny gdy każdy miesiąc był nieudany a teraz to wszystko wynagradza syn !!
niech Madzia odemnie z fb wezmie Ciebie i juz :)
dziecko to cud i ja tylko odliczam czas do grudnia, ogladalismy z Tomkiem fotki Wiktorka, zachwytom nie bylo konca ♥
 
hej laski. ja tak na chwilę :) super, że u Was ok. Adika sprobuj iść do psyhologa albo pisz pamiętnik, wyrzuć to z sibie i będzie ok.
mały ma 11 miesięcy 1 września zrobił 3 kroczki i poszło.... :) wszędzie go pełno. na podwórku ucieka w przeciwną stronę :D Ewelinko wysłałam zaproszenie :)
Kasiu często myślę o Tobie i zaglądam tu zawsze z nadzieja, że zobaczę dobrą wiadommość od Ciebie :) trzyma kciuki!
pozdrawiam
 
reklama
Justynka bardzo mi milo kochana jestes dziewczyna :* :* :* No niestety juz mecze sie 21 miesiecy :( Cos szczescie o mnie zapomnialo ;) Wow maly juz tak szybko zaczal chodzic?? No to teraz sie zacznie :D Zdrowka Wam zycze przede wszystkim :* Caluski

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry