reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Już po , wszystko ok , serduszko bije [emoji171]
100% chłopak [emoji5]
CRP mam się nie przejmować.
1493042316-aaaaaa.jpeg

A tu siurek, powiedzieli, ze większy byc nie może [emoji6]
1493042339-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Nuria, Rene ja się jutro po raz drugi wybieram do Rossmana, bo mój mąż będzie w pracy:-) miałam ten tusz i faktycznie jest super! Polecam:-)

Nati najgorsze to czekanie, sama o tym wiesz:-) kurde tyle miesięcy już czekam i jakoś dałam radę a jak pomyślę, że może jeszcze dwa tygodnie przede mną to twierdzę, że nie wytrzymam...

Nessi super kryje ten podkład! W szoku jestem i nie robi maski na twarzy z tego co widzę! Ja mam dwa pryszcze, które nie chcą mi zniknąć:-/ a poza tym nie narzekam na cerę. Wózek śliczny:-) bardzo mi się podoba:-)

Nuria ja prawie wszystko w tajemnicy przed moim kupuje he he he. Czego oczy nie widzą... a on i tak się nie dopatrzy i tak:-)

Bum czekam na relacje.

Kruczyca a zdasz relacje z porodu?:-)

Rene trzy różne kosmetyki ale np. dwa podkłady i puder też może być bo ja tak kupiłam.
 
Uspokojona jestem trochę i tak lżej , teraz wykurowac sie i w pon powtórzyć CRP.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
reklama
Pięknie teraz zaczynam drugie zmiany w pracy i mój Łukasz też przez cały tydzień...najgorsze jest to,że nie mam z kim zostawić młodego po przedszkolu bo moja teściowa wyjeżdża :( nagle jutro....zaraz się porycze :( nikogo nie mam tu oprócz niej...dzwonię więc do pracy żeby mi zamienili zmiany na rano bo mam taką ujowa sytuację to mi powiedziała,że wszyscy chcieliby na rano,a ja mam sobie kogoś poszukać do opieki nad synem bo to mój problem....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry