reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynka jak tam
Nuria ja tez mam takie majowki chodzilam z babcia[emoji22] potem jak szlam do bierzmowania
Bum ladny brzuszek
Dorcia jak tam lepiej troszke
Stokrotenka a co tam u ciebie
A co tam u reszty dziewczyn przepraszam ze nie pisze. Nie mam ani siły ani czasu nawet nie wiem ile juz lez wylalam babcia mi sie snila juz od soboty powiedziala co mamy jej dac do trumny jakie ubranie buty rozaniec wykancza mnie to zawieszenie pogrzeb prawdopodobnie w czwartek chce zeby juz bylo po[emoji24] do tego fatalnie sie czuje
 
reklama
Dorcia szkoda [emoji53]
Lusia widac, ze byłaś bardzo związana z babcia. Ciężki czas dla Ciebie. Musisz myślec, ze babci jest lepiej, bo nie cierpi już.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Dorcia szkoda [emoji53]
Lusia widac, ze byłaś bardzo związana z babcia. Ciężki czas dla Ciebie. Musisz myślec, ze babci jest lepiej, bo nie cierpi już.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Mieszkalam z nia 20 lat wiec kochalam ja juz stracilam babcie i dziadka od strony mamy chodzilam do psychologa mialam depresje bylo mi ciezko teraz tez jest ale musze dac rade po pogrzebie bedzie lepiej potrzebny mi czas
 
Tynka jak tam
Nuria ja tez mam takie majowki chodzilam z babcia[emoji22] potem jak szlam do bierzmowania
Bum ladny brzuszek
Dorcia jak tam lepiej troszke
Stokrotenka a co tam u ciebie
A co tam u reszty dziewczyn przepraszam ze nie pisze. Nie mam ani siły ani czasu nawet nie wiem ile juz lez wylalam babcia mi sie snila juz od soboty powiedziala co mamy jej dac do trumny jakie ubranie buty rozaniec wykancza mnie to zawieszenie pogrzeb prawdopodobnie w czwartek chce zeby juz bylo po[emoji24] do tego fatalnie sie czuje
Ja nabieram wody... organizm czuje okres w powietrzu. Jutro zadzwonię czy mogę zarezerwować szpital na wtorek, bo inaczej juz nie wiem jak tam się dostać. Dziś miałam ze swoim piękny spacer. 8km i pies śpi od 3 godzin w ciągu taki zmęczony [emoji23] a ogólnie to podle wszystko żrę...
Mieszkalam z nia 20 lat wiec kochalam ja juz stracilam babcie i dziadka od strony mamy chodzilam do psychologa mialam depresje bylo mi ciezko teraz tez jest ale musze dac rade po pogrzebie bedzie lepiej potrzebny mi czas
Luska nie mieszkałam nigdy ze swoją babcia ale jestem z nią zzyta. To co się stało to nie mogę i nie chce sobie wyobrazić, ale najgorszy jest czas do pogrzebu. Ja jestem z tych co mają jedną babcie (druga zmarła jak miałam kilka miesięcy wiec nic nie pamiętam ), mocno Cię ściskam. Mam nadzieje ze Twój mężczyzna Cię wspiera ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny

Nie mogę spać. Jutro cewnik, w czwartek oxy. Mam koszmary i codziennie płacze. Zachowuje się jak wariatka ale tak bardzo się boję, że nie potrafię nad tym zapanować.
Nie rozumiem dlaczego nie potrafię urodzić sama...ciągle ktoś się pyta czy mnie coś boli, a mnie nie boli nic:-( wszyscy siedzą jak na szpilkach...jestem załamana...
 
Hej dziewczyny

Nie mogę spać. Jutro cewnik, w czwartek oxy. Mam koszmary i codziennie płacze. Zachowuje się jak wariatka ale tak bardzo się boję, że nie potrafię nad tym zapanować.
Nie rozumiem dlaczego nie potrafię urodzić sama...ciągle ktoś się pyta czy mnie coś boli, a mnie nie boli nic:-( wszyscy siedzą jak na szpilkach...jestem załamana...
Niunia ją swoje pierwsze dziecko też urodziłam po terminie. Tak bywa U pierworodek

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Nie mogę spać. Jutro cewnik, w czwartek oxy. Mam koszmary i codziennie płacze. Zachowuje się jak wariatka ale tak bardzo się boję, że nie potrafię nad tym zapanować.
Nie rozumiem dlaczego nie potrafię urodzić sama...ciągle ktoś się pyta czy mnie coś boli, a mnie nie boli nic:-( wszyscy siedzą jak na szpilkach...jestem załamana...
Mnie też nic nie bolało. Śmiałam po oddziale i parki przed szpitalem jak tralala. Dopiero ostatniego dnia 42tc z rana przy badaniu pojawił się marniutki skurcz, taki jakie mam teraz codziennie. Nie ma nic złego w nas tylko dzidzie uparte ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka absolutnie to nie Twoja wina. Słonko nie odbieraj tego tak. Po prostu dzidziusowi jest tam bardzo wygodnie :) tule mocno!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja dziś dziewczę idę do pracy. Mieliśmy mieć sesje ale pogoda ma się zepsuć wiec dziś musielibyśmy przejechać 100km do godziny 17 żeby złapać słońce. Nierealne... ja o 16 wychodzę a tu jeszcze się spakować i dojechać. Jeszcze psa przygotować do podróży [emoji29]
Tak się cieszyłam na ta sesje bo ja zalatwilam..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tynka gluptasie, a gdzie tam Twoja wina jakas ma być? Ile kobiet, tyle sytuacji, sama wiesz. A o cc myśleliście?


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry