reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Szkoda ze @ przychodzą...

A mnie poniedziałek dobił [emoji6] jeszcze tak zimno jest... więc rozpalilam w kominku i spać poszłam-wstalam właśnie [emoji58] szlak ... ciekawe jak teraz zasne ....

A ja w sobotę mam wizytę u nowej gin i jakieś poglądami wielkie nadzieje w niej haha [emoji6]



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Szkoda ze @ przychodzą...

A mnie poniedziałek dobił [emoji6] jeszcze tak zimno jest... więc rozpalilam w kominku i spać poszłam-wstalam właśnie [emoji58] szlak ... ciekawe jak teraz zasne ....

A ja w sobotę mam wizytę u nowej gin i jakieś poglądami wielkie nadzieje w niej haha [emoji6]



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Anula jakaś książka albo film, kakao i może zaśniesz.[emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Poroniłam....... nie pytajcie jakie to uczucie [emoji24]
Wiem jakie - tulam :sad:


anula - @ przychodzą żeby Cię wkó*** nieziemsko, rozłożyć na łopatki i zdegradować do poziomu robaka, a po kilku dniach pójść i wrócić za miesiąc :wink:

Udało mi się ogarnąć dom... zapomniałam tylko, że jako alergik nie powinnam czyścić filtrów hepa sama, a już na pewno na sucho... teraz kicham jak powalona ;) Furagina z ibupromem wzięte, zasmarowane dentoseptem i... dalej franca boli... nawet nie chcę wiedzieć co ten dentysta tam spierdzielił że po 3 dobach ja nadal chce go zabić! :confused2:
 
Anula jakaś książka albo film, kakao i może zaśniesz.[emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Noo ... już naleśniki zrobilam :) idę się zaraz ogarnąć... i brzucho cmi już na @ ... shit...czuję że za 2 sekundy przyjdzie ... byleby do soboty był koniec ... bo jak iść na wizytę [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Wiem jakie - tulam :sad:


anula - @ przychodzą żeby Cię wkó*** nieziemsko, rozłożyć na łopatki i zdegradować do poziomu robaka, a po kilku dniach pójść i wrócić za miesiąc :wink:

Udało mi się ogarnąć dom... zapomniałam tylko, że jako alergik nie powinnam czyścić filtrów hepa sama, a już na pewno na sucho... teraz kicham jak powalona ;) Furagina z ibupromem wzięte, zasmarowane dentoseptem i... dalej franca boli... nawet nie chcę wiedzieć co ten dentysta tam spierdzielił że po 3 dobach ja nadal chce go zabić! :confused2:
Losie ! Współczuję!żebyś wiedziała jak ja się boję dentysty ! Taki cyrk odstawiam w gabinecie że hey... łapie za ręce dentyste [emoji23] dla mnie to jest najgorsze na świecie! Oby Ci przeszlo ... może jakieś zapalenie albo co ...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Wiem jakie - tulam :sad:


anula - @ przychodzą żeby Cię wkó*** nieziemsko, rozłożyć na łopatki i zdegradować do poziomu robaka, a po kilku dniach pójść i wrócić za miesiąc :wink:

Udało mi się ogarnąć dom... zapomniałam tylko, że jako alergik nie powinnam czyścić filtrów hepa sama, a już na pewno na sucho... teraz kicham jak powalona ;) Furagina z ibupromem wzięte, zasmarowane dentoseptem i... dalej franca boli... nawet nie chcę wiedzieć co ten dentysta tam spierdzielił że po 3 dobach ja nadal chce go zabić! :confused2:
Ty idz jak najszybciej na kontrolę z tym zębem. O tej porze takie sprzatanie, podziwiam. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
anula88 - nie - to po próbie wyrwania zęba - złamał go ale nie wyciągnął korzenia więc ma prawo boleć :p Mi już przeszła nienawiść do dentystów, ale po tych 30 minutach piekła teraz zgodzę się jedynie na narkozę w kwestii wyrywania :ninja2:

Wonderful - w czwartek idę z Karolą to poproszę o coś mocniej działającego jeśli do tego czasu się nie uspokoi. Wiesz - jakby nie było - po wyrwaniu ma cię prawo boleć do 2 tygodni a mi go tylko obruszał, złamał i zostawił korzeń, do tego miałam minimalnie nacięte dziąsło. Więc w sumie mnie dziąsło najbardziej boli z tego wszystkiego bo jest mocno podrażnione po tych 30 min szarpania się. Małż mi jutro kupi bobodent żeby się ładniej goiło dziąsło a jutro się zgadam jeszcze z żoną mojego kuzyna to może mi podpowie pani anestezjolog co sobie zaaplikować żeby działało a nie dobiło :sorry: U mnie dopiero 21:21 - mam godzinę wcześniej niż polska :)
 
Do góry