reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
No to by było na tyle z odkładania starań. Mój małż zapomina o gumkach już w pierwszy dzień po @ ... A ja też się zorientowałam już po fakcie... Ehhh... I zaufaj chłopu jak mówi że będzie pamiętał.
 
Wonde czekaj czekaj jeszcze nie licz [emoji6]



Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
No to by było na tyle z odkładania starań. Mój małż zapomina o gumkach już w pierwszy dzień po @ ... A ja też się zorientowałam już po fakcie... Ehhh... I zaufaj chłopu jak mówi że będzie pamiętał.
A ja Ci powiem tak , spokojnie o ciążę nie tak łatwo [emoji6]
Nie krzycz na chlopa bo się w sobie zamknie ;)



Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Wczoraj tak rozmawialiśmy i odrazu mu zapowiedzialam zrobić nawet jak będę miała kuzwa 5 pęcherzyków dominujących to podchodzę do iui i nie zastanawiam się ani chwili [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Wczoraj tak rozmawialiśmy i odrazu mu zapowiedzialam zrobić nawet jak będę miała kuzwa 5 pęcherzyków dominujących to podchodzę do iui i nie zastanawiam się ani chwili [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Anula racja. Trzeba brac byka za rogi jak jest szansa [emoji106]
 
reklama
Do góry