reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Taki mam zamiar, chyba ze znowu będzie miał humorki, ale może nie bo jutro wolne, a dzisiaj siłownia to mu endorfinki skocza. Wasze małże też takie humorzaste czasami gorzej niż "baba" ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Mój raczej nie, na bzykanie zawsze jest chętny. [emoji3]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak tak zupełnie z innej beczki. Macie może zmywarki w domu? I problem z nalotem na szklankach i ogólnie niwdimytymi naczyniami? Już próbowałam wszystkich chyba kaspulek (z tych popularnych) nablyszczacze, sole, kapsułki do czyszczenia, różne programy, ale nic z tego. Najgorsze są np wysokie szklanki do napojów, z pozoru czyste a jak przyjdzie ktoś w gości i podaje np wodę to aż wstyd, teraz już wszystko sprawdzam, albo kieliszki do wina... Tragedia.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak tak zupełnie z innej beczki. Macie może zmywarki w domu? I problem z nalotem na szklankach i ogólnie niwdimytymi naczyniami? Już próbowałam wszystkich chyba kaspulek (z tych popularnych) nablyszczacze, sole, kapsułki do czyszczenia, różne programy, ale nic z tego. Najgorsze są np wysokie szklanki do napojów, z pozoru czyste a jak przyjdzie ktoś w gości i podaje np wodę to aż wstyd, teraz już wszystko sprawdzam, albo kieliszki do wina... Tragedia.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Może brakuje Ci soli ona pomaga jak jest twarda woda? Niestety często podczas mycia szklanych rzeczy pojawia się osad. Ja dlatego szklanek ani kieliszków nie myje w zmywarce. Tylko talerze ale nie mam osadu.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam bardzo prosty sposób na mycie szkła :) przed włożeniem do zmywarki użyj płynu do mycia naczyń :) wystarczy że pociagniesz je gąbką nasaczona płynem :) będą lsnic bez polerowania :D ( pracowałam w restauracji) spróbuj tego :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam bardzo prosty sposób na mycie szkła :) przed włożeniem do zmywarki użyj płynu do mycia naczyń :) wystarczy że pociagniesz je gąbką nasaczona płynem :) będą lsnic bez polerowania :D ( pracowałam w restauracji) spróbuj tego :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
O proszę nie znalam tego pomysłu. Trzeba będzie wypróbować. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry