reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

a ja to może wterenką jeszcze nie jestem. Staramy się z mężem prawie rok. To będzie nasza pierwsza dzidzia.

Jeżeli wam nie bedzie przeszkadzała taka staraczka już nie kot ale nie weteran tak powiedzmy dziadek;-) to ja chętnie będę za nas wszystkie trzymała kciuki.

Ja też jestem staraczką z wątku staraczki 2011 ale no cóż już w 2011 mamą nie będę ;-( ale tak jak piszę nasza mama wiosna pozytywnie nastraja więc do dzieła ;-)
 
reklama
mama05 jesteśmy prawie w jednakowym wieku a mężowie nasi chyba w tym samym, mój to rocznik 72, tak, że można mu już liczyć te 39 :) Co do poronień, to ja zaczęłam od poronienia, czyli mam jednego aniołka. Też wcinam ziołowy lek -Cyclodynon podobny skład ma chyba do tego Castagnusa...

Dzieciaki w zbliżonym wieku...No i chyba na tym podobieństwa się kończą :-)

Chyba, że masz jeszcze 2 koty i psa:-D

Witam wszystkich :)
 
Pok- no u nas tez sperma przebadana i troche była zaburzona ruchliwość ,ale za to ilość powalająca..mąż pobrał witaminy i zaszłam w ciążę w listopadzie ,ale w grudniu poroniłam...
tak więc u mnie jajowody drożne bo tez myślałam nad tym badaniem..prolaktyna oki...

myśle cały czas nad badaniem rezerwy jajnikowej i chyba zrobię...


Ewula-cześc kochana :)) pisz z nami my tez już w 2011 mamuskami nie zostaniemy...
ale...najważniejsze,zeby wogóle być mamą:))


Iza78 a Ty robiłaś jakieś badania ??we wczesniejszych ciążach miałaś problemy z zajsciem??
 
ewula - wszystkie kciuki mile widziane :)

mama - zrob ta rezerwe i bedziesz miala swiety spokoj, w sensie bedziesz wiedziala na czym stoisz.
 
mama już badanie poziomu FSH i LH w 4 dc powinno ci powiedzieć sporo o rezerwie jajnikowej. Możesz spróbować na początek
 
ja przepraszam ze sie wtracam i to tak bez zaproszenia ale... ale ja zglaszam sprzeciw... wszystkie pouciekalyscie tu i co? zostawicie mnie sama na watku 2011? ja tez tak naprawde nie pasuje ani do tego watku ani do 2011 bo mama w tym roku juz nie zostane...
a tak poza tym mamus tesknilam:-*
 
mama05 miałam problemy(ponad rok starań) brałam Duophaston (3 cykle) i potem zaciążyłam, ale się nie udało. Udało się za to po 2 miesiącach od łyżeczkowania a po porodzie "owczym pędem" bez wspomagaczy począł się synek :-)

Ogólnie to mam problemy z cyklami, bywają krótkie, bywają bezowulacyjne, wyskakują mi cysty (teraz wyleczone). Ostatnio miałam badany poziom prolaktyny i było w porządku.
 
wiola - ja nigdzie nie uciekam! bede i tu i tu i na staraczkach po raz pierwszy tez. Mam podzielnosc uwagi :)

Iza - a mialas laparo pod katem endometriozy?
 
reklama
Do góry