reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

No a ja walcze o pierwsza dzidzię .Poza HSG wszystkie badania zronione,troszke obniżona jakość nasienia ale ponoć nie jest źle. Nie jest źle ale dobrze też nie jest bo fasolki brak. Dopiero od przyszłego cyklu zamierzam brac wiesiołka bo śluz mam słabiutki i tak myślę że może to cos pomoże.
 
reklama
Asieńka- też miałam tak jak Ty-masakryczny ból przy @-mdlałam i zalewało mocno i też miałam 5 cm torbiel czekoladową-laparo i 7 dni w szpitalu...od tego czasu mam spokój..


Iwasek- &&&&&&&&&&&&& dla Ciebie !!
damy radę ,bedziemy wspierac bo wsparcie jest najwazniejsze!!!!!!!!!!wiem co mówię:tak:
a co mąż brał na lepszą jakość nasienia??

mój brał(i bierze nadal ) salfazin,wit.C. ,folik,l'karnitynę,polecają jeszcze macę(makę) ale ciężko dostać..
 
To i ja dołączę...
Minęło nam już 1,5 roku starań. W tym czasie dwa razy poroniłam - w 8 i 10 tygodniu.
Cykle mam nieregularne, zazwyczaj długie. Hormony beznadziejne-niski progesteron i wysoką prolaktynę. Po ostatnim poronieniu (w styczniu) na jajniku zrobiła mi się piękna 6 cm torbiel, na której wchłonięcie dostałam tabletki anty. W tej chwili kończę 3 opakowanie (torbiel się wchłonęła) i od maja zaczynamy od nowa...
Witam Was wszystkie :-D
 
Mama dziękuję za && Moje szczęscie bierze leki przepisane przez androloga, poza tym macę (mozna zamówic w aptece),koenzym q10 selen,cynk,folik i l-karnitynę. w czerwcu powinny być wyniki tych zabiegów ;-)
 
Ostatnia edycja:
mama u nas to jest koszt 24zł każdy więc razem 48zł. Myślę ze w inych laboratoriach jest podobnie w Warszawie oba kosztują 60zł.
 
Hehe Mama ale fajny wątek założyłaś :)
Jak będę miała więcej czasu to wpadnę.
Co do starań, my ponad 3 lata z krótkimi przerwami teraz już od dłuższego czasu zupełnie na luzie, nawet pomijając dni płodne :)

 
Jestem i ja...
U mnie to juz - niech policze...- 25 cykl staran :sorry2:

Piszecie, ze na staraczkach 2011 nie ma juz dla Was miejsca. Ja zaczynalam na staraczkach 2010, wiec to juz w ogole porazka...

Wszystkie badania mamy juz za soba oprocz histeroskopii lub laparoskopii, aby wykluczyc endometriozne. I oprocz kiepskich parametrow nasienia wsio niby gra a fasolki brak...:-(
 
Ewula- dzieki kochana..ja bede robić w Poznaniu..czyli mówisz w 4d.c. zrobic oba badania??
dziś mam 7d.c. więc po nastepnej @ zrobię...

Kahaka- cześć ,fajnie,ze nas coraz więcej-trzymajmy sie w kupie-kupy nikt nie rusza:))))
wspólczuje Ci strat...też przeszłam 2 i wiem jaki to ból i jaka pustka...

Iwasek- wiem własnie,ze mozna zamówić w aptece mace ale jak babka przy mnie dzwoniła to nie mają w hurtowniach...
ale jeszcze bede pytac o nią:)
mam nadzieje,ze wyniki nasienia bedą si:))
 
reklama
Lilith- kochana kooope lat,miło Cie widzieć:tak::tak::tak::tak::tak:
wlatuj koniecznie:-)

Macku-tak liczyłam ze do nas wlecisz:tak:mam nadzieje,ze Lopop tez bedzie wlatywać..
no tak ja wiem ,ze Ty "zaczynałaś" na wątku 2010...
czas leci-dziewczyny zachodzą ,chodzą,rodzą a my sie szarpiemy z tematem...ale doczekamy sie i my:tak:
może laparo rozwiąże sprawę u Ciebie..&&&&&&&

biore sie za obiad..
 
Do góry