reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mama wedle życzenia mówisz i masz ... jestem:-)
kochane staram sie o drugie już 5 lat ( stuknęło w marcu) i właśnie w lutym/marcu zaszłam w ciążę sama naturalnie a nawet próbowałam IUI no ale niestety tydzień temu poroniłam:(
Ewcia ja też twój rocznik jestem tylko syncio o rok starszy jest:)
pozdrawiam dziewczyny i super wątek mama założyłaś:):-D:-D:-D:-D

p.s. witam moje koleżanki z innych wątków bo tez już trochę ich zaliczyłam:)
 
reklama
Lopop- no super,ze jesteś w naszym azylu:tak:
masakrycznie długo sie starasz już i bardzo mi przykro ,ze sie nie udało...ale bedziemy zaciskać &&&&&&&&& za kolejne starania:tak:

a po poronieniu robili Ci histopatologię???wiadomo co było przyczyną straty?



Palemka,Gwiazdeczka,Wikula,Gumisia jeszcze Was brakuje kochane:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
no robili tylko wyniki po świętach:( niestety sie zaczekam
ale widzisz jakie to dziwne prawie na te 5 lat starań się udało-
pewnie w tym wszystkim nie chodzi o wrzucenie na luz ale tez o odpowiedni moment:) tylko dlaczego to tak długo trwa
a po poronieniu długo krwawiłaś????
 
Jupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama - dzięki dzięki dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LoVe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat w sa raz dla mnie :) :-D:-D:-D

Witam wszystkie piękne starające się Panie w ten jakże piękny dzień :-):-):-)


Skrót dla niewtajemniczonych :)
Dwa lata starań, oboje przebadani i zdrowi, czeka mnie laparoskopia w Szpitalu w Bytomiu, boję się jak cholera, bo mam problemy z jelitami i żołądkiem ( przyczynan nieznana - podejzenie ZJD - zespół popier....;-) jelita drażlwiego )
 
Ostatnia edycja:
no robili tylko wyniki po świętach:( niestety sie zaczekam
ale widzisz jakie to dziwne prawie na te 5 lat starań się udało-
pewnie w tym wszystkim nie chodzi o wrzucenie na luz ale tez o odpowiedni moment:) tylko dlaczego to tak długo trwa
a po poronieniu długo krwawiłaś????

Lopop-krwawiłam tydzień po pierwszym poronieniu i 3 dni po drugim....

Jupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama - dzięki dzięki dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LoVe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat w sa raz dla mnie :) :-D:-D:-D

Witam wszystkie piękne starające się Panie w ten jakże piękny dzień :-):-):-)


Skrót dla niewtajemniczonych :)
Dwa lata starań, oboje przebadani i zdrowi, czeka mnie laparoskopia w Szpitalu w Bytomiu, boję się jak cholera, bo mam problemy z jelitami i żołądkiem ( przyczynan nieznana - podejzenie ZJD - zespół popier....;-) jelita drażlwiego )


Palemka- KOCHANA MOJA!!!! jesteś wreszcie!! no mam nadzieje,ze nasze biedne wieloletnie staraczki wyjdą z krzaków i bedziemy sie tu wspierać bo nikt tak nie zrozumie jak druga osoba starająca sie długo.

:*:*:*:*:*:*
ja tez weteranka - po 5 zabiegach in vitro......starania 3 lata

Lolitka-uuułaa 5 zabiegów in vitro!!! kochana tulę Cie do mojego 75B -strasznie silna z Ciebie kobietka!!
pisz z nami i dziel sie siłą!!
 
Mama - widzę, że i o mnie pamiętasz, nawet nie wiesz jakie to miłe:)) DZIĘKUJĘ i jestem!!
Na pewno będe tutaj częstym gościem, w końcu dwa lata starań stuknęły mi w styczniu... Ostatnio nawet doszła do wniosku, że jestem skazana na niepowodzenia, ale dzielnie walczę dalej:))
W tym cyklu najprawdopodobniej podejdę po raz drugi do IUI, mam nadzieję, że skutecznie.... JA CHCĘ MIEĆ DZIECKO!!!!!!!!!!!!!!
 
mama no to zaszalalas z tym watkiem hahah, w sam raz dla mnie:tak:. Witam dziewczyny, bede wpadac pewnie jeszcze do menopauzy:-D
 
reklama
lolitka jest ekspertem od zaplodnien pozaustrojowych, jak macie pytania to walcie do niej jak w dym
 
Do góry