reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Misia lubisz dentyste :szok:ja tylko wejde do gabinetu i mdleje pozniej zaczynam plakac i prosze o setke na znieczulenie ale nigdy jej nie dostalam heheh.dla mnie nie ma wiekszego koszmaru,mam zeby do leczenia ale staram sie zalatwic pod narkoza nie maly koszt ale jestem wstanie wszystko zrobic byle nie czuc tego smrodu w gabinecie i nie widziec tych przyzadow....co jest dziwne pracujac w szpitalu byly podobne zapachy bylam przy zabiegach gdzie wycinali odlezyny ostatniego stopnia i dalam rade nic mi sie nie dzialo.ale dentysta to masakra
 
reklama
Edita przez to ze dostalam @wczesniej to nie wiem napewno wczoraj jeszcze mialam plodne dzis to chyba juz mija zamowilam paski to bede kontrolowac.ja duze dziecko?moja siostra w grudniu ur 4270g i 56 dluga corke.ale siostra 35 kg przytyla :-)ja tylko 22 :-D.witaminy to mu nie pomoga on teraz pracowal 36godz bez snu
 
Tak fruzka lubię dentystę, dla każdego to dziwne, :-Dmoże dlatego że nie mam ubytków zazwyczaj i chodzę na czyszczenie i fluor a najwyżej wymieniam plomby stare, ale kiedyś dawno, dawno miałam zgorzel pod plombą bo ząb został źle oczyszczony to dopiero ból był, masakra jakaś.
Edita mam nadzieje że to tylko bóle wzrostowe a nie jakieś inne paskudztwo. A nie puchną mu nóżki?
Jeśli chodzi o duże dzieci to myślę że będę szła na rekord. Ja urodziłam się 4600 i 59cm, a moj mąż 5500 i 62cm. Oboje naturalnie. współczuje mamie i teściowej.
 
o Boze 5,5 kg???biedna kobieta...to musialo bolec.ja mialam w miare porod swego eks wygonilam bo sama jestem z bolem dzielniejsza...hmmmmm dziwne 17dc a mnie piersi nie bola szok mily :)) bo tak to zaraz po @ zaczynaja bolec i tak do kolejnej@ ja ogolnie slowo dentysta i czuje bol juz zebow brrrrrr
 
Hej kochane ;*

Jugosława,
dzięki za wyjaśnienie ;-) czyli szereg przyczyn może jeszcze być.. ;) co do mojej @ to wydaje mi się, że przyjdzie lada chwila, dzisiaj w nocy jak woda mi stamtąd takie leciało, byłam pewna, że dostałam @ masakra jakaś kilka razy wstawałam w nocy.. to dopiero 25 d.c., ale po tym clo pewnie się poprzestawia :( Kochana super, że jest pęcherzyk i że masz taką wolę walki! :) Mi czasem tego brakuje, ale.. siłą rzeczy się nie odpuszcza, od wizyty do wizyty leci.. ;)

julia, uda się uda ;) ano budowa w poniedziałek się zaczyna, kopią pod fundamenty :) gdyby nie to miejsce i nie ten dom moich marzeń (i ogród^^) to bym chyba bardziej kiepsko to znosiła wszystko :) eh, ja to jednak mam lekką pracę, odpoczywaj jak tylko masz okazję ;*


Ja byłam wczoraj u endo, hashimoto wykluczone ;) mam się cieszyć :) ale powiedział, że te tsh, żeby jeszcze zbić (mam 2,28) żeby chociaż było poniżej 2 i zalecił większą dawkę euthyroxu .. powiedział, że jak zaczęłam tą stymulację, tsh jeszcze trochę zbijemy to mówi widzimy się w ciąży heh ;) mówi, że możliwe, że tak się zbiegło, że tsh coś blokowało i ten progesteron.. kazał mi być dobrej myśli, no, ale specjalistą od tego nie jest ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane:-)


Kamcia trzymam kciuki, aby Wam sie szybko udalo, zobaczysz bedzie dobrze:tak:


Jugoslawa oj uwielbiam zakupy hihi, mowisz o takiej narzutce na kostium przewiazywanej na biodrach? Sexy sa:-D. Uda nam sie wszystkim kochana predzej czy pozniej nasze tematy zmienia sie na i bedziemy mowic o zupkach, kolkach i naszych pociechach;-). A Twoj maz ma racje na wiosne zolnierzyki sa pobudzone i gotowe do boju, zaopatrzyly sie w nowe narzedzie i radary i nic im na drodze nie stoi i beda szturmem brac komorke hehe.:-D

Kciuki za wyniki badan kochana, aby anemii nie wykazaly:tak:


Misia ja tez pracuje w wawie hihi;-), mieszkam pod, ale pracuje w stolicy, po ktorej stronie Wisly pracujesz?


Fruzka oj kochana zmeczony byl, wiec wybaczyc trzeba, mi tez sie zdarzalo zasnac przed albo jak czekalam jak przyjdzie z kapieli;-). Zobaczysz odpocznie to bedzie zupelnie inny facet:tak:


Luska ja mam dwie osemki i czasem sie odzywaja, ale ze jednego bolu sie boje, a minowicie u dentysty to boje sie je usunac, jesli ktos chce mnie szantazowac to moze to robic na krzesle dentystycznym i dentysty, normalnie wszystko wtedy wyspiewam i do wszystkiegoi sie przyznam nawet jak tego nie zorbilam hehe;-)


Edita kochana sklepy online kusza kusza promocjami hehe, tyle fajnych rzeczy mozna znalezc, wiec Cie tlyko ostrzegam hehe:-D. Oj marcepan to i ja uwielbiam i nie tylko hehe:-D. A synkowi niech przejda te bole, domyslam sie, ze lubi biegac, jezdzic, ale taka aktywnosc to dobra aktywnosc. Ladnie zaszalalas z jedzonkiem, frytki to i z amna chodza, obowiazkowo z ketchupem haha:-D


Misia Twoj maz 5500??? I urodzony sn??? Ja ztego co pamietam yto jakies 3600 wazylam, ale musialabym sprawdzic.chce rodzic naturalnie i mam nadziejej, ze moje male nie bedzie za duze jak juz przyjdzie na to czas;-)

Monusia super wiesci kochana i oby bylo tylko lepiej, zobaczysz uda sie szybciej niz myslisz, ale fajnie:-)


Tej pogody nie chce mi sie juz komentowac ehh..Niby slonce co chwile sie pokazuje, ale chlodno, a mamy polowe kwietnia i sie pytam gdzie ta wiosna. No ale wczoraj smialismy, ze patrzac ostatnio na pogoe to ostatnio mielismy zalamanie pogody, bo przez jakies dwa dni bylo okolo 20 stopni, a teraz znowu zimno, wiec po staremu i wszystko wrocilo do normy hehe;-). Porazka:sorry2:. przemrazlam juz tak, z ebardziej nie mozna :sorry2::dry:
I to cisnienie jakies takie niskie, no ale nic to kawe juz druga zapodalam i do przodu;-)

Milego dzionka :-)
 
Ostatnia edycja:
I znow posta giganta napisze bo tu istna drukarnia jest :-D produkujecie jak szalone ;-)
Witam w ten niby cieply ale u mnie pochmurny dzien:-)

Anulcia
Bierz go calego bo mi juz ciązy ;-) mozecie sobie go podzielic :p a co do gotowosci hmmm remont mam jeszcze nie skonczony i tak niby wszystko poprane ale nie ma gdzie skladac i tak lezy ;-) brak mi doslownie cyckonosza plynu do kapieli przewijaka i koszuli. :-)oooo ja tez alergicznie reaguje na dentyste. Nienawidze bleee. A co do sexu mechanicznego no to to najgorsze jest po jakims czasie jak sie to wkrada. Juz moj stary tez zaczynal mowic ze jak buchaj rozplodowy sie czuje. I nawet powiem ci ze wiedzac ze pecherzyk jeszcze nie pekl to bzyk byl i w dniu kiedy gin mi potwierdzil ze pekl to juz nam sie nie chcialo ale jednak wyszlo:-)

Karola
&&& zeby nie przyszla ;-)
Karola lutka to hormon... jesli masz niedobor progesteronu to owszem ale sama bym chyba nie decydowala sie na branie lutki od tak. Rozmawialas o tym z ginem?

Julcia
No na starym watku to az pustka postowa wialo a teraz szal haha ja tez nie nadarzam :-D wozio mam ten co wtedy mowilam podobny do tego co mialas z corcia :-) tylko inna firma. Musze go wywlec w koncu do wietrzenia ;-) niech tam w pracy szybko mija by bylo juz to wolne :-) a to mini urlopik sie szykuje to dobrze :-) wiecej odpoczynku i czasu z mkiem i corcia :-) co do kolezanki moze miec owu ale bardzo pozno (ja w pierwsza ciaze jak zaszlam to owu mialam w 62 dc ;-) ) albo cykl bezowulacyjny. To albo to niestety bez monitoringu ciezko stwierdzic. Ale pamietasz ze ja takie rozciagniete cykle mialam od zawsze.


Luska22
Uuu mam nadzieje ze zabki juz nie bola :-\ boze jak ja pomysle ze bede musiala ze 3 zeby zrobic jak nie wiecej i to jeden nie wiem czy do wyrwania nie pojdzie to juz mi niedobrze na sama mysl bbbrrr ;-)

Cytrynowa
Tobie tez moge oddac :-D jakos go podzielimy zeby kazda chetna dostala na caly czas do konca roku ew styczen ;-)

Jugoslawa
Dla ciebie tez mam czesc brzuszka odlozone ;-) super ze wizyta udana :-) a tu bach i dwa pekna :-D i beda blizniaki ;-) nagroda za czekanie ;-) choc z jednego tez moga byc dwa :-D teraz mocno && trzymam by pieknie pekly i zaplodnione ladnie sie zagniezdzily :-)
Chyba przy tej droznosci najglupsza ta pozycja:-\ bbrr cos na zabe jak moja do szwu. Jej ile my kobity musimy przejsc no nie o_O ale czego sie nie robi :-) o nawet mezu twierdzi ze zolnierzyki w pelnej wiosennej gotowosci:-D

Misia
Powaznie??o_O:O jejusku dla mnie denttysta to sadysta !!:-D
Dzieki dla ciebie tez odstapie brzuszek ;-) wlasnie boje sie ze niestety full skory zostanie :-\ i to jest najgorsze bbbr ale moj brzunio wielki a ja nicnie przytylam o_O powaznie... z synem chociaz 6 kilo a tu ciagle antybiotyki przeziebienia i moze dlatego. Tymbardziej o ta skore sie boje choc smaruje sie ile sie da ale mam mocno pocharatany brzuch po poprzedniej ciazy. Milego dzionka i krotszego ;-)

Fruzka
Dla ciebie tez kawalek brzusia ;-) wszystkie tu zaraz pozarazam :-D nonto starego tak w grze wstepnej wymeczylas ze padl chlop haha ;-) czasem sa zmeczeni moj tez tak no ale tu niestety nic nie poradzimy... rano trzebabylo go zgwalcic ponoc faceci lubia sex o poranku ;-):-D

Editka
Lap fluidki i kawalek brzusia for you ;-)
Co do bialych michalkow to jeden mi wystarczy ;-) ale np czekolada kawowa z bialym spodem nie pogardzze oj nie ;-) malizny chyba nie da sie przystopowac. Moj to jak burza i armagedon przechodzi. Tyle energi te dzieciaki maja ze szok!:-)



Jazza
Brzuszek dziekuje za glaska ;-) i oddam tez kawalek w maju ;-):-D

Kamcia
Dla ciebie tez czesc brzuszka!! Czekam na wiesci pozytywne ze sie udalo:-) nie trac nadzieii bedzie dobrze i bardzo ci kibicujemy :-):*


Milego dzionka ;-)
 
hej ale produkujecie ja wazylam 2,5 kg ale to przez to ze urodzilam sie w 8 miesiacu ale to dawne czasy ale w podstawowce wolali na mnie ogorek i szkieletor☺
 
reklama
Do góry