reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Limonka, tak jest, pisałam kochana - hashimoto wykluczone, lekarz kazał mi jeszcze większą dawkę brać tabletek, żeby zbić jeszcze troszkę tsh i powiedział, że winno być dobrze jak to zbiję i jeśli mam tą stymulację i mówi, że widzimy się w ciąży hehe ;-) A stół to chcę taki porządny z drewna bukowego, albo dębowego, rozkładany na 3m, białe nogi toczone i takie tam.. ;p co by moje dzieci pomieścił ^^

Jeny już 12 :O dawaj znać! Tak jakoś jest jak napisałaś, że powyżej 5 ciąża :-) oby Cię nie trzymali w niepewności i jak najszybciej wynik się ukazał, ale jeśli takie krechy są to nie masz co się bać :) który masz w ogóle kochana d.c.?


fruzka, ja w ogóle nie miałam śluzu w tym m-cu (może przez CLO), a jednak owulacja była, chyba nie zawsze jest to tak widoczne jak się powszechnie uznaje :-)

No super Moniusia!!! Jakie mialas teraz tsh? Przyznam sie, ze sama sobie dawke podwyzszylam, ale tylko troszeczke ;) Mnie niestety to wredne hashimoto nie ominelo :(

nie mam co dzownic Dziewczyny:( Na bank nie podadza mi przez tel, tam wszystko tak formalnie, wynik w kopercie, dowod przy odbiorze. A tam gdzie mam zadzwonic to moja osiedlowa przychodnia, super babeczki, powiedzialy, ze nie bede przeciez caly weekend w niepewnosci,chociaz nie powinny tego robic.
 
Fruzka
Dla mnie 4kg to duże:) Ja rodziłam 3100, wiec wiesz..jest różnica:) Niby biodra mam, ale nieduża jestem,,,choć pewnie musiałabym dać radę...:szok::baffled: A swoją drogą dzięki temu, że Jaś taki mały był to ja nie pękłam, nie nacinali mi - jak młoda Bogini byłam 3godz.po porodzie - już się kąpałam i pomagałam nosić dziecko kobiecie z sali ze mną.. Więc mi 3kg pasuje:tak: No i przytyłam niecałe 12kg, nie wiem od czego to zależy...


Moniusia
To tsh już ładne i będzie tylko ładniejsze coś czuję, że słowa tego lekarza będą prorocze i niedługo nam wkleisz test z II kreskami:):tak:


Jazza
No ale wiesz kwiecień plecień, wiec może trochę przeplótł za dużo zimy z latem..ale do końca kwietnia jeszcze trochę to może będzie jeszcze dużo słoneczka:) Ja lubię kwiecień baaaardzo, bo ja z kwietnia jestem i tak jakoś miło mi się kojarzy :-D
I dziękuję za ostrzeżenie...ale sama wiesz, jak dopadnę monitora z ciuchami to mnie dopiero mąż szczypcami odciągnie i jeszcze będzie musiał wytrzeć monitor z mojej śliny, hehee:rofl2::-D:happy:


Madziolina
Czyżby nowy dobry objaw?? Kciukam:)

Missis
No, dzieci energii mają tyle, że szok..A śpi tylko od 21 do 7 wiec może mało... I dlatego nóżki bolą. mam nadzieję, że mu przejdzie..
A Ty odliczaj czas już do cc... Niedługo będziesz mieć dwójeczkę w domu. Ciekawe jakie to uczucie...?:confused::tak:

Jugosława
Na razie planów żadnych...JAKBY było ciepło to może skoczylibyśmy gdzieś do Polanicy czy Kudowy, ale tak czy siak to spacery i podwórko z Młodym, sprzątanie w sobotę i relax w niedzielę :-D
Fajnie, że dostałaś skierowanie i nie będziesz musiała płacić za wyniki :tak:

Misia
Jak Ty taka duża się urodziłaś, to może Ty tez będziesz miała duże dziecko...:-D Tak to bywa...:-) Ale najważniejsze, żeby zdrowe było, reszta się zrobi :tak:


Limonka
Jak coś przegapiłam...Ty nie masz jeszcze wyniku tej pierwszej bety? A przyrost powinien być tak o 66%:)

Fruzka
A płodne masz kilka dni..Ze mnie leci tydzień. I dopiero jak widzę biały śluz to już wiem,że po ovu i że była dzień wcześniej..
 
No I tak jak mowilam, nie podadza mi telefonicznie a wyniki juz sa :-p Zaczynam zalowac, ze zrobilam ta bete, tyle stresu, mam nadzieje, ze do 15 bede miala I jeden I drugi , co 5 s odswiezam strone :baffled:
 
reklama
Do góry