reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Mnie jak narazie testy nie zawiodły, zawsze pokazywały owu, bol jajników tez praktycznie czuje co mc, czasami jest nie do zniesienia;/ kupiłam ovarin;) mogę wziąć już wieczorem 1? Czy od jutra lepiej zacząć od rana?
 
Kurde to nie mam pomysłow czemu nie zaskakuje u Was :(
Ja tez nie. Nie wiem może jednak ta tarczyca blokuje albo PRL ... może ten śluz nie taki :oo:
Ale ja mogę sobie gdybać:/ wiem jedno, już raz zaskoczyło, to o tyle dobrze, ze szansa jest - może po prostu muszę się sumplementowac nie wiem :( ciężko to temat
 
I uwierzcie ze przez ostatnie mce na prawde nie miałam takiego parcia na ciąże jak wcześniej ... i tez sue nie udało. A może ze za mało się staramy... przeważnie tylko w płodne bo mój od czw-nd w domu tylko. Teraz owu (jeśli jest tego 12-13dnia) to wypada mi w tygodniu :( wiec trochę lipa:( w weekend jade do siostry to już d... ze starań, jedynie teraz w czwartek i niedziele mogę działać :( niestety coś u mnie te plemniczki nie chcą przetrwać kilku dni:( a może jak owu z prawego jajnika a plemniczki trafiają w lewy? Jak to jest? bo ja już tez tak myślałam - może nie w ta dziurkę trafiamy 8-)
 
I uwierzcie ze przez ostatnie mce na prawde nie miałam takiego parcia na ciąże jak wcześniej ... i tez sue nie udało. A może ze za mało się staramy... przeważnie tylko w płodne bo mój od czw-nd w domu tylko. Teraz owu (jeśli jest tego 12-13dnia) to wypada mi w tygodniu :( wiec trochę lipa:( w weekend jade do siostry to już d... ze starań, jedynie teraz w czwartek i niedziele mogę działać :( niestety coś u mnie te plemniczki nie chcą przetrwać kilku dni:( a może jak owu z prawego jajnika a plemniczki trafiają w lewy? Jak to jest? bo ja już tez tak myślałam - może nie w ta dziurkę trafiamy 8-)
Nie to nie to. Może jakaś klinika leczenia niepłodności ? Bo szkoda twoich nerwów tego czasu straconego. Nie wiem nawet co ci napisać
 
reklama
I uwierzcie ze przez ostatnie mce na prawde nie miałam takiego parcia na ciąże jak wcześniej ... i tez sue nie udało. A może ze za mało się staramy... przeważnie tylko w płodne bo mój od czw-nd w domu tylko. Teraz owu (jeśli jest tego 12-13dnia) to wypada mi w tygodniu :( wiec trochę lipa:( w weekend jade do siostry to już d... ze starań, jedynie teraz w czwartek i niedziele mogę działać :( niestety coś u mnie te plemniczki nie chcą przetrwać kilku dni:( a może jak owu z prawego jajnika a plemniczki trafiają w lewy? Jak to jest? bo ja już tez tak myślałam - może nie w ta dziurkę trafiamy 8-)

Jest to niemożliwe by błądziły. Jajo wysyła sygnały i one wiedza gdzie płynąc. Oglądałam ostatnio film o tym.
 
Do góry