reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Polja mam nadzieje że trafiłaś w końcu na odpowiedniego lekarza :) Dobry lekarz to już połowa sukcesu. Ja jak dostanę okres to też mam się zgłosić po receptę na clo. brałaś już to? bo ja nie.
Naratunek a kiedy masz wizytę u ginekologa? bo tak długie krwawienia nie są normalne :/ zresztą pewnie o tym wiesz.
 
reklama
Oluchapoducha nie wiem kiedy mam wizyte. W maju pewnie. Tutaj jest troche inaczej, ginekolog tylko w szpitalu i ze skierowaniem od GP. Z tego co pamietam na ostatniej wizycie to w maju jakos. Do GP mam na 11kwietnia bo teraz jest na urlopie.
Ostatnio jak mialam okres przez 3 miesiace i bylam w szpitalu to nie wiedzieli czemu , dali leki i sio do domu. Przycisne mojego GP ale pewnie i tak przed majem ginekologa nie zobacze. A wydac 200euro na ginekologa polskiego po drugiej stronie kraju mnie nie stac :(
 
Rozumiem.
A ja w poniedziałek skonczyłam brać duphaston, zrobiłam test wyszedł negatywny, okresu nie mam jeszcze, ostatnim razem dostałam od razu na drugi dzień. Do ilu dni po odstawieniu powinien pojawić się okres?

Pozdrawiam
 
Olucha nie brałam jeszcze clo, dopiero zaczynał w 3 dc ale na razie muszę czekać na @. Może jak nie masz @ to jeszcze masz nadzieję że się udało:) nie zawsze test wykrywa ciążę od razu, przynajmniej tyle naczytałam się na forach.
Na_Ratunek jesteś pewna że to ciągle @? Tak długo? Moja koleżanka miała tak że krwawiła 20 dni i po wizycie u gina (mojego nowego zresztą) od razu trafiła na stół, teraz śmiejemy się z niej że jest funkiel nówka:) powodem były chyba torbiele, ale nie jestem pewna, miała czyszczoną macicę, przynajmniej tak nam to wytłumaczyła, bo gada tak chaotycznie, że czasem sama się gubi w tym co mówi. Nie wiem strasznie mnie dziwi taki długi okres... ja taki miałam ale miesiąc po porodzie, pamiętam ponad 20 dni ale tylko raz.
 
reklama
Do góry