reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Trzymam kciuki za was.
U mnie chyba idealny cykl bedzie... od dwoch dni rozciagliwy sluz i wczoraj tempka spadla i jajnik bolal mocno... mam nadzieje ze jutro skoczy :) niestety ten cykl na straty bo ostatnie serduchowanie bylo 4-5 dni temu :( takie nerwy mam na studiach ze obydwoje padamy jak muchy!! Ale moze dzis cos sie uda.
A z newsow to chlop mi sie "oswiadczyl" :p tzn stwierdzil lezac w luzku gadajac ze chyba najwyzszy czas :p I data na slub mu sie podoba 5.05.2015 :p
Pierscionek dostane jak bedziemy w polsce na rocznice bo chce pogadac z moim dziadkiem o tym :)
 
reklama
Gratuluje rowniez:)!!

U mnie negatywny test niestety dzis wyszedl , jutro potwierdze bete- choc juz stracilam nadzieje..
Co u was jeszcze ciekawego dziewczyny?
 
Witajcie dziewczyny, i znów Nas przybywa, jak fajnie:)
Olucha, i jak tam?, myślę,że @ może spóźniać się po dupku, ja tak mam po lutce, od kiedy jej nie biorę to mam @ co 36 dni, ale zawsze do kąd nie ma @ to jest szansa na ciążę:) ja jestem po pierwszym cyklu z clo, pewnie znów nic, nie zdążyłam nawet na monitoring, zawiodła łączność:(( może w następnym cyklu się dowiem czy są jakieś jajeczka.. a tak poza tym nic ciekawego, marzę aby pożegnać się z tą moją nędzną pracą i poświęcić troszkę czasu rodzinie, Z dnia na dzień coraz gorzej, na domiar złego u męża naszej koleżanki zdiagnozowano złośliwego raka kości i nie wiem jak z nią rozmawiać, bo ja nie umiem odnaleść się w takiej sytuacji....
Ale ale śniło mi się że urodziłam bliźniaki, to był sen... hehe, myślałam, że któraś z Was pochwali się już dwiema kreskami, a tu nic? znowu nic... No to czekam i kciukasy zaciskam za Was wszystkie a dla Oluchy wszystkiego naj naj naj i oczywiście dwóch kreseczek!!! Hipermarket to nie polecam Olucha, ja tam wytrzymałam 5 dni, a czułam się jak w więzieniu... Buziaki!!!
 
hej

Ja założyłam małą sondę odnośnie osób starających się dłużej niż rok. Jest już kilka odpowiedzi i jak dla mnie są dosyć pocieszające. Ja w sumie nawet wierzę, że w drugim roku starań wreszcie mi się uda :)

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/ciaza-w-drugim-roku-staran-70926/

Mój plan w każdym razie jest taki, że w tym roku zajmuję sie pracą i nie spinam się zbyt bardzo ze staraniami, a jeśli dalej nic z tego nie będzie, to od przyszłego roku poradnia niepłodności.

Na Ratunek, gratuluję zaręczyn! Czy ślub będzie w Polsce?
 
Dzięki Polja :) Fajnie że się odezwałaś :) Dobrze że napisałaś że masz podobnie bo od kiedy nie biorę dupka coś czekam i czekam na ten okres, dziś mój 40 dzień cyklu i okresu brak, test negatywny. Nie odwoływałąm jutrzejszej wizyty w klinice nie płodnośći, bo miałam iść tam po okresie na usg i na konsultacje zarazem do nowego ginekologa, ale okresu nie mam więc co za różnica w sumie usg można wykonać, albo mi da coś na wywołanie albo każe poczkekać jeszcze pare dni. Idziemy razem z mężem na tą pierwszą wizytę tak Pani w recepcji poradziła ;)
A w tym hipermarkecie jest tak fatalnie że będąc tam zadaję sobie jedno pytanie boże co ja tu robię :/ wszystko szybko trzeba robić i na czas :/ za każdym razem mam ochotę zrezygnować :/ ale nie mam nic innego na oku na razie :/
Ja w ciąży bliźniaczej obawiałabym się że przytyje dużo więcęj niż w pojedyńczej, a ja i tak mam nadwagę, więc z bliźniakami wyglądałabym jak wielka kula ;) która pewnie nie mogłaby się ruszać ;) ale co ma być to będzie ;)
 
Ja mam 25 lat :) ja też nie mierzę temperatury, ale uzywam testów owulacyjnych i według nich ona wcale nie następuje :/

Lekarz powiedział mi wczoraj na monitoringu, że testy owulacyjne są bardzo niemiarodajne. Ja robiłam sobie test owu w niedzielę i wyszedł pozytywny, natomiast wczoraj na monitoringu okazało się, że mam pęcherzyk 28 mm i owulacji jeszcze nie było.
 
Ogolnie testy owu pokazuja wyrzut LH a to mozna przegapic. Pozatym wyrzut LH nie oznacza ze do owulacji dojdzie/doszlo. Ja wole temperature, sluz i szyjke macicy jeszcze nigdy mnie nie zawiodlo nawet przy moich zakreconych cyklach.

Oda1 do slubu nam niespieszno ale napewno bedzie w Irlandii. Moi rodzice tutaj sa, a taniej nam wyjdzie sciagnac moich dziadkow i wujkow z polski niz cala rodzine chlopa (ponad 60 osob) do Polski wyslac ;)

Dziekuje za gratulacje dziewczyny :)
 
reklama
Wiecie co ta dzisiejsza wizyta w klinice nieplodnosci to jedna wielka porazka :( Pan doktor wysokiej klasy specjalista, stwierdzil ze musze schudnać to wtedy mi się uda zajsc w ciaze. Nawet z wyniakmi badań się dobrze nie zapoznał, nawet wyniku nasienia męża nie skomentował. Nic tylko wziął mnie zważył stwierdził ze musze schudnąć 30 kg i wtedy przyjść. Popłakałam się jak wyszłam stamtąd :( a wizyta 150 zł :( czuje się taka beznadziejna :/ tak ciężko jest schudnąć :/ Powiedziałam do męża że przeze mnie nie bedziemy mieć dzieci, to powiedział no trudno... mam ochote mu powiedzieć żeby znalazł sobie inna kobietę z którą bedzie mógł założyć rodzinę... jeju on tak lubi dzieci :( ja z resztą też :/
Ja to mam pecha w zyciu do wszystkiego ;/ tak mi jest przykro :(
 
Do góry