reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Dzięki Oda, Olucha, Na_Ratunek, Eni śliczna córa:) No mam deprechę małą też więc łączę się z Tobą Na_Ratunek:) Do tego przez te wszystkie nerwy strasznie przytyłam, bo ja w stresie jem co mi w ręce wpadnie.... Ach szkoda gadać....
Na rynku pracy nic ciekawego, wysłałam już 15 cv i i 2 dostarczyłam osobiście i zobaczymy Cieszę się Ola Twoim szczęściem i mam nadzieję że niedługo powrócę jako starająca się:)
 
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Mam na imię Monika, mam 32 lata i właśnie zaczęliśmy z mężem starania o naszego 2 dzidziusia. Niestety nie jest to najłatwiejsze zadanie gdyż odkąd pamiętam mam nieregularne @. Bywa że @ nie pojawia się pół roku. Na chwilę obecną dostałam duphaston na wywołanie okresu. Mam nadzieję, że to poskutkuje i nie będę "wyła" co miesiąc jak przy pierwszym dziecku.
Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Witam mam nadzieje ze moge dolaczyc :) my juz dosc dlugo staramy sie o rodzenstwo dla naszej coreczki.Niestety dwa razy juz stracilam maluszki za pierwszym razem ciaza trojacza za drugim pojedyncza.Po zabiegu cykle troche mi sie rozregulowaly ale mam nadzieje ze w miare szybko sie uda.

Pozdrawiam wszystkie staraczki
 
Ostatnia edycja:
Ania_Beata jesli teraz sie nie udalo to mnie tez to czeka. Kciukam!

Witajcie Monika_M i Aschlee25 :) mam nadzieje ze wasz pobyt tutaj bedzie krotki i szybko zaciazycie.

Aschlee25 przykro mi z powodu twoich strat.

Monika_M ja tez mam pokrecone cykle czasem 10dni czasem 60 ale ostatnie 3 cykle byly ok:) a co na to gin??
 
Moja gin powiedziała że moga byc różne przyczyny w tym genetyczne. Powiedziała, że skoro w pierszym synkiem udało się po duphastonie to i tym razem spróbujemy. Z badaniami hormonalnymi odpuszczamy bo odnosi sie wyniki do dnia cyklu, a ja ostatni okres miałam 5 lutego, więc....
Przeleciałam przez wszystkie posty ;) i Olucha gratki :-)
 
reklama
Witajcie :) Jestem nowa na forum (dokładnie rzecz biorąc - od wczoraj) i będzie mi miło, jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona. Zalogowałam się tu, bo od ok. 10 miesięcy bezskutecznie staramy się o Maluszka. Jestem już lekko załamana, M. nie może mnie już słuchać, i nawet nie mam się za bardzo komu wygadać. Zostaje ryczenie w poduszkę albo udawanie że wszystko jest w porządku, nadzieja przy kolejnym cyklu i mega rozczarowanie dwa tygodnie później :-(
Póki co próbujemy prawie co miesiąc. Do gin chodziłam do tej pory na standardowe badania i cytologię i wg USG wszystko jest w porządku, pęcherzyk był widoczny i - cytując panią gin: "no nie wiem, czemu pani nie zachodzi"... Dodam, że mam 32 lata i staram się o pierwsze dziecko. Tabletki odstawiłam 2 lata temu, cykle mam regularne co 28-29 dni, czuję owulację, z tym że @ mam bardzo bolesne, ale niebyt obfite i dość długo się ciągną, bo jakieś 7-8 dni. Mój M. miał mieć badanie "żołnierzyków" wczoraj, ale zostało przesuniete na za 2 tygodnie, więc nie wiem jeszcze, gdzie leży przyczyna. Ciężko tym bardziej, że wszystkie znajome albo mają już dzieci albo są właśnie w ciąży. Wiem, trzeba wrzucić na luz, ale jak? Jeśli tak bardzo się czeka na Fasolkę i za każdym razem przechodzi takie mega rozczarowanie, ehh...
Pozdrawiam wszystkie Staraczki:-)
 
Do góry