reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Dziewczyny,udało się!jestem przeszczęśliwa.zrobipam dziś test wyszedł pozytywny. Życzę każdemu zdrowej ciąży i szybkich udanych starań. Ja wiem że to jeszcze wcześnie ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 😀👍

cynamonowa_2012 witaj i życzę szybkich owoców starań. 😀
 
Przywitam się choć jeszcze się nie staramy, ale prawdopodobnie niedługo ruszymy z tematem :)
Stąd pytanie czy któraś z Was stara się jednocześnie karmiąc piersią?
Marzy mi się trzecie dziecko, w styczniu urodziłam synka i jeszcze jest wyłącznie kp, skłaniam się ku jak najmniejszej różnicy wieku, ale jeszcze nie miesiączkuje nawet...
Mamy też starszą córkę w lipcu kończy 7 lat :)
 
Hej
Chciałam się przywitać :)

Staramy się z mężem o drugie dziecko od 1,5 roku ..

Słonecznego weekendu ! :)

Aaa_95 - Gratulacje !!!💜🙏🏻

Hej hej! Witaj! Który cykl starania macie? :)

Przywitam się choć jeszcze się nie staramy, ale prawdopodobnie niedługo ruszymy z tematem :)
Stąd pytanie czy któraś z Was stara się jednocześnie karmiąc piersią?
Marzy mi się trzecie dziecko, w styczniu urodziłam synka i jeszcze jest wyłącznie kp, skłaniam się ku jak najmniejszej różnicy wieku, ale jeszcze nie miesiączkuje nawet...
Mamy też starszą córkę w lipcu kończy 7 lat :)
ja już dawno nie karmię, ale moja koleżanka zaszła momentalnie przy kp. Także co osoba to inaczej :D
 
ja już dawno nie karmię, ale moja koleżanka zaszła momentalnie przy kp. Także co osoba to inaczej :D
Ja po starszej nie miałam okresu ponad 14 miesięcy więc obawiam się, że nie pójdzie tak szybko... Z drugiej strony nie bardzo wiem jak te starania rozplanować, póki co jest plan ruszyć w sierpniu. Od początku lipca planuje rozszerzać małemu dietę, może coś drgnie jak będzie mniej karmień :)
 
Ja po starszej nie miałam okresu ponad 14 miesięcy więc obawiam się, że nie pójdzie tak szybko... Z drugiej strony nie bardzo wiem jak te starania rozplanować, póki co jest plan ruszyć w sierpniu. Od początku lipca planuje rozszerzać małemu dietę, może coś drgnie jak będzie mniej karmień :)
Moja kumpela karmila dwa lata i przez caly ten czas okresu jie miala.. odstawila małą i dalej okresu nie bylo a w ciaze zasla w 3 "teoretycznym" cyklu po odstawiwniiu od cyca
 
Dziewczyny szok! Wyniki okropne, tragiczne wręcz, lekarka mnie wysyła na hospitalizacje do endo zeby potwierdził PCOS mimo ze pewne w 100% ze je mam, progesteron bul mega niski, LH do fsh wynosiło 3,5!
a oto co dziś zobaczyłam.. z początku płakałam, bo nie byłam przygotowana na ten widok.
jutro beta i progesteron.
Ciekawe czy te wyniki nie wychodzą pozytywne z innych powodów 🥺🤷‍♀️
zaznaczam, ze dziś 26 dzień cyklu.
 

Załączniki

  • 684570AC-6109-4723-9EFA-DF6AD88C2B19.jpeg
    684570AC-6109-4723-9EFA-DF6AD88C2B19.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 80
Dziewczyny szok! Wyniki okropne, tragiczne wręcz, lekarka mnie wysyła na hospitalizacje do endo zeby potwierdził PCOS mimo ze pewne w 100% ze je mam, progesteron bul mega niski, LH do fsh wynosiło 3,5!
a oto co dziś zobaczyłam.. z początku płakałam, bo nie byłam przygotowana na ten widok.
jutro beta i progesteron.
Ciekawe czy te wyniki nie wychodzą pozytywne z innych powodów 🥺🤷‍♀️
zaznaczam, ze dziś 26 dzień cyklu.
Ooo stara! Zajebiste krechy!!!!! 😍😍😍😍
 
reklama
Dziewczyny szok! Wyniki okropne, tragiczne wręcz, lekarka mnie wysyła na hospitalizacje do endo zeby potwierdził PCOS mimo ze pewne w 100% ze je mam, progesteron bul mega niski, LH do fsh wynosiło 3,5!
a oto co dziś zobaczyłam.. z początku płakałam, bo nie byłam przygotowana na ten widok.
jutro beta i progesteron.
Ciekawe czy te wyniki nie wychodzą pozytywne z innych powodów 🥺🤷‍♀️
zaznaczam, ze dziś 26 dzień cyklu.
Czekam na ten wynik bety ale wierzę ze to twarda ciąża!
 
Do góry