reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny, czy testy owu na kilka dni przed @ mogą pokazywać druga kreskę? Pamietam, że któreś ciężarne testowały czy testy owu w ciąży wychodzą pozytywne. U mnie dokładnie widać druga, różowa kreskę. Wmawiam sobie, że może jednak jeszcze beta niska... [emoji848] ale to LH. Femmometer odczytał jako poziom 14! [emoji24]
U mnie była mocna na pozytyw :)
 
Dzień dobry dziewczynki melduję się po super zabawie :Dnie niedrobie tylu stron moffcie ;)czy jakieś nowe fasolki się pojawiły 8-)u mnie narazie cisza @ nie ma czekam na rozwój sytuacji jak coś to jutro testuje :)wczoraj jak wracałam o mały włos miałabym spotkanie z sarnami :baffled:ale hamulce mam dobre w aucie uuuuu tak to nigdy nie hamowałam w życiu i aż sama się sobie dziwię że nie zamknęłam oczu puściłam kierownicy i zaczęłam krzyczeć :laugh2:
Ufff dobrze, że się nic nie stało :)
Testuj jutro. Trzymam kciuki :) Mam nadzieję, że jutro będą 2x II
 
Te testy owu na pewno się sprawdzają tak jak dziewczyny pokazywały że wychodziły dwie grube krechy ale wydaje mi się że tylko wtedy kiedy beta jest już wysoka i to mocno wysoka. ja w poprzedniej ciąży też robiłam test z owu jak byłam jakoś w 8tc i wyszly dwie grube krechy :)
 
IMG_2517.jpg

Proszę bardzo.
 

Załączniki

  • IMG_2517.jpg
    IMG_2517.jpg
    372 KB · Wyświetleń: 174
reklama
Jest ciut mocniejsza na żywo. Tu już ciut podsechł ten test. Poza tym wypilam już jedną kawę, a to jednak też nie kreska jakoś wcześnie zrobiona. Tak ot, w środku dnia.

Jutro test zrobię jeszcze raz ale już ciążowy ;)
Powiem Ci że ja bym zrobiła chyba pojutrze :) bo później się dobijasz a moze akurat w środę zobaczysz taka kreskę na ciążowym
 
Do góry