reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Laski Coccolino ostatnio wypuściło chyba nowa serie zapachow bo przedtem go nie widzialam i ten jest genialny! Pachnie bosko! Doslownie jak perfumy! Pralam w nim wczoraj zasłony i teraz mi pieknie wszedzie pachnie w domu[emoji5]
Polecam bardzo[emoji5][emoji173]
W tesco jest teraz w promocji za niecałe 10zl[emoji5] kupilam 3 butle[emoji16][emoji38]
20180830_205928.jpg
 

Załączniki

  • 20180830_205928.jpg
    20180830_205928.jpg
    69,3 KB · Wyświetleń: 156
reklama
A propo @ to jak jest u Was? Macie wczesniej jakies plamienia czy od razu Was zalewa?
U mnie nigdy w sumie nie bylo plamien. Z reguly jest tak ze już mnie charakterystycznie pobolewa brzuch i w ciągu godziny jest okres. Od razu czerwona fala[emoji16] bez zadnych plamien.
U mnieprzewaznie tak jak u Ciebie od razu zalewa 2-3.dni i na.koniec już brązowe plamienie jakoś jeden dziś
 
Dziewczyny, czy teraz przy staraniach pijecie czasem alkohol? Bo wczoraj nalalam sobie lampkę wina, bo mi zimno wieczorem było a potem zaczęłam się zastanawiać co jeśli jednak jestem już w ciąży i w końcu wzięłam dwa łyki i zostawiłam resztę :confused:

Byłabym abstynentką od jakiś 4 lat bądź 5 [emoji23][emoji12]
 
Dom wysprzątany, jutro wracają moje dziewczyny :) ❤️ :)
Strasznie już się za nimi stęskniłam, dwa tygodnie a wydaje mi się że dużo dłużej ich nie widziałam.
Teraz wieczorny relaks z mężem :)
 
no wlasnie ja sie boje ze mi cykl sie rozreguluje bo mam rowno co 28 dni tyle tylko ze te pecherzyki nie chca pekac....a niby one sa na niepekajace pecherzyki....mialam plan zeby je pic caly cykl a w pazdzierniku juz przestac przed dostaniemn pregnylu ale ciagle sie wacham,....ehhh bo kolejny stracony cykl bedzie a tak chociaz glupia nadzieja :(:p

Ja po hsg w maju zaczęłam pic zioła, okresy się rozregulowały i podejrzewam ze nie miałam owulacji przez Ok 4 cykle...wiec nie wiem, czy polecić,czy nie! No nie zaszłam w ciaze może tyle.
 
Cześć dziewczyny, podczytuje Was i coś tam odpisuje. U mnie starania kiedyś 3 lata ponad i nic i po 2 latach przerwy kolejne podejście i starania już od 15 cykli, dziś jestem po owulacji według kalendarzyka i zostaje mi czekanie. Nie nastawiam się na nic, ponieważ tsh ostatnio miałam ponad 5, prolaktyna Ok 55 i na wyniki idę dopiero jutro bądź w poniedzialek, bo biorę na zbicie letrox 75 i co drugi dzień 150mg. Prolaktyna skacze od zmęczenia i stresu. HSG w maju wynik drożności rewelacja. Badanie nasienia tez Ok. 6.09 mam wizytę u profesora dr habilitowanego itd. z dzieciny ginekologii, endokrynologii i jeszcze 3 dziedzin z płodności, który pracuje w klinice niepłodności na codzień a przyjmuje czasem u mnie. Chce zrobić konsultacje i jeśli nue widzi ratunku to ruszam do kliniki. Niestety ponad 29 lat i zero dzieci.
 
reklama
3cykle i przestalam, bo testy owulacyjne przestały pokazywać owulacje. Teraz chce iść na monitoring cyklu, by upewnić się czy wszystko Ok. Może to tylko testy są jakieś trefne bądź coś po hsg.
Nie wiadomo...mocno się zastanawiam ale jeszcze dziś rozmawiałam z koleżankami którym się udało....no i nie braly nic prócz ziół i kwasu foliowego i obie miały regularne cykle no i nagle po roku u jednej i po 2 latach starań u drugiej ciaza..
 
Do góry