reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja piłam... I właśnie w tym samym czasie rozregulowal mi się cykl [emoji23] może to one były winne, a może nie. Ja nie polecam... żeby chociaż były dobre w smaku [emoji12]
no wlasnie ja sie boje ze mi cykl sie rozreguluje bo mam rowno co 28 dni tyle tylko ze te pecherzyki nie chca pekac....a niby one sa na niepekajace pecherzyki....mialam plan zeby je pic caly cykl a w pazdzierniku juz przestac przed dostaniemn pregnylu ale ciagle sie wacham,....ehhh bo kolejny stracony cykl bedzie a tak chociaz glupia nadzieja :(:p
 
no wlasnie ja sie boje ze mi cykl sie rozreguluje bo mam rowno co 28 dni tyle tylko ze te pecherzyki nie chca pekac....a niby one sa na niepekajace pecherzyki....mialam plan zeby je pic caly cykl a w pazdzierniku juz przestac przed dostaniemn pregnylu ale ciagle sie wacham,....ehhh bo kolejny stracony cykl bedzie a tak chociaz glupia nadzieja :(:p
Jak chcesz to pij [emoji16] Ja tylko wyraziłam swoje zdanie :)
 
No i wlasnie zaczynam plamic takze dzis bedzie 1dc [emoji6]
Nie nastawialam sie jakos specjalnie na ten cykl wiec nie rozpaczam [emoji6]
Ruszam dalej, 13cykl starań przed nami [emoji57]
Szkoda :( ja dzisiaj 29dc ostatni tyle trwał więc jutro lub pojutrze małpa powinna przyjsc i raczej przyjdzie no i trzeba bedzie walczyć we wrześniu :)
 
Czy ja coś przegapiłam [emoji14] jakie tabsy :p
A jakas bakterie mialam i musze tabsy dopochwowo brac... XD
Ja się wczoraj zalamalam, robiłam homocysteine i tsh i jest wszystko do dupy. Zaczynam tracić nadzieję że kiedyś się w ogóle uda. Ja nigdy nie miałam problemów z tarczyca :(
Uda się wszystko... Moja szwagierka zaszla w ciaze bez problemu z tsh 3...
no wlasnie ja sie boje ze mi cykl sie rozreguluje bo mam rowno co 28 dni tyle tylko ze te pecherzyki nie chca pekac....a niby one sa na niepekajace pecherzyki....mialam plan zeby je pic caly cykl a w pazdzierniku juz przestac przed dostaniemn pregnylu ale ciagle sie wacham,....ehhh bo kolejny stracony cykl bedzie a tak chociaz glupia nadzieja :(:p
Wiesz czwmu ci pecherzyki nie pekaja???
 
dziewczyny a powiedzcie jakie bierzecie witaminy? ja tylko femibion 0 ale zastanawiam sie nad zwyklym kwasem foliowym i reszta witamin tylko nie wiem co brac :)
 
reklama
A jakas bakterie mialam i musze tabsy dopochwowo brac... XDUda się wszystko... Moja szwagierka zaszla w ciaze bez problemu z tsh 3...Wiesz czwmu ci pecherzyki nie pekaja???
nie mam pojęcia....robilam tylko tsh -1,850 (0,270-4,200)
glukoze w surowicy -92,7 (70,0-100,0)
prolaktyne -24,4 (4,8-23,3)
Lekarka uznala ze wyniki mam dobre nie ma sie czym przejmowac...chociaz mnie ta prolaktyna zastanawiala....no i potem stwierdzila ze mi nie pekaja i trzeba bedzie podac pregnyl
 
Do góry