reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witam się wieczorkiem , można wreszcie odpocząć po pracy , nie wiem mam jakieś gorsze dni ostatnio , snuje się bez celu i robie wszystko mechanicznie i te ciągłe bóle głowy Witaj wśród Nas ! [emoji6] Cudo [emoji173] Piękne wnętrze ! Mój to samo.. I jeszcze do tego ciągle zapomina o lekarzach i o tym , że się przejmuje tymi wizytami i nigdy nie pamięta jaki lekarz,o której idę i zapytać jak poszło [emoji12]
Nie wiem chyba więcej ryb mu muszę szykować na obiad !Wszystko będzie dobrze.. Czuje , że będzie piękna beta [emoji8] Super , że już u siebie jesteście [emoji4] .. Masakra , współczuję Wam męczarni. Ważne, że dojechaliście bezpiecznie! Poniedziałek ciężki dzień [emoji53] Środa za pasem , teraz jeszcze sobie odpoczniesz na tym wolnym.. Nie stresuj się [emoji8] Mam to samo.. Na sam zapach mam mdłości [emoji12] U mnie kopytka były , jutro nie wiadomo jeszczeCześć [emoji4] Z Nami raźniej !Lepiej poczekać do terminu @, za 2-3 dni mogą być już || kreski [emoji9]
Oby przeczucie Cię nie myliło[emoji177]
 
Mam synka :) przed ciążą z tarczyca nie miałam problemów po porodzie Hashimoto się obudzilo. Też się boję jak to teraz będzie kiedy się uda majac to dziadostwo

Jeżeli liczba w Twoim nicku to rocznik to jesteś bardzo młodziutka. Masz sporo czasu (nawet gdyby były problemy czego nie życzę) na staranie się o dziecko, zwłaszcza kolejne, więc nie masz spinki.
Ja mam więcej o dekadę, a lekarki (chodzę łącznie do dwóch - endo i gin) nie widzą żadnych przeciwskazań bylie TSH było poniżej dwóch. To można uregolować Euthyroxem/Letroxem.
 
reklama
Jeżeli liczba w Twoim nicku to rocznik to jesteś bardzo młodziutka. Masz sporo czasu (nawet gdyby były problemy czego nie życzę) na staranie się o dziecko, zwłaszcza kolejne, więc nie masz spinki.
Ja mam więcej o dekadę, a lekarki (chodzę łącznie do dwóch - endo i gin) nie widzą żadnych przeciwskazań bylie TSH było poniżej dwóch. To można uregolować Euthyroxem/Letroxem.
Właśnie mnie Endo uspokajała ale to tyle się słyszy że ciężko utrzymać przy Hashimoto że ja już sobie nabilam w głowę :( tak to mój rocznik jednak marzenia o małej różnicy wieku robią swoje :)
 
Do góry