reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kochana,to dziecko sie pojawi,ale twoja mlodosc ucieka,nie chcesz miec innych wspomnien pozatym ze od 24 roku(?) zycia zylas marzeniem o dziecku?maz tez jest mlody moze ma jeszcze jakies marzenia do spelnienia?wiem wiem syty glodnego nie zrozumie...bo ja mam dziecko.To uczucie to milosc inna niz wszystkie,taka bezgraniczna ale to tez sa i lzy i zlosc i nerwy i codziennosc,ale to juz trzeba doswiadczyc.Masz piekny obraz w glowie.
Nie potrafie spełniać innych moich małych marzeń, bo to marzenie o dziecku jest najsilniejsze i ono przyslania wszystkie inne. Wiem ze tak byc nie powinno, ale ja na razie nie potrafie tego zmienic:*
 
reklama
Nie wiem czy wam mówiłam ale podczas ostatniego cyklu śniła mi się data 31 sierpnia 2019 21:30 - nie zgadniecie na jaki dzień przypadał by mi termin porodu gdyby w tym cyklu się udało! TAK! Na 31.08.2019! nie wiem czy się udało czy się nie udało moim zdaniem nasze [emoji177] były idealnie w czas. Teraz odliczamy 14 dni do terminu @.
 
Nie wiem czy wam mówiłam ale podczas ostatniego cyklu śniła mi się data 31 sierpnia 2019 21:30 - nie zgadniecie na jaki dzień przypadał by mi termin porodu gdyby w tym cyklu się udało! TAK! Na 31.08.2019! nie wiem czy się udało czy się nie udało moim zdaniem nasze [emoji177] były idealnie w czas. Teraz odliczamy 14 dni do terminu @.
kurde sen proroczy!!! to trzymam mega kciuki:D
 
reklama
Fajnie by było, zaraz po staraniach mieć choćby jakieś objawy. U mnie wczoraj zalew śluzowy. Dziś jeszcze przezroczysty, ale już niewiele. Ewidentna końcówka. Dziś w takim razie 1dpo [emoji1316]
 
Do góry