reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja nigdy nie miałam mega długich włosów - teraz najdłuższe to do stanika, ale kusi mnie ściąć do ramion uwielbiam takie krótsze, choć zawsze marzyłam by mieć długie do pasa [emoji173]️ No ale nie jestem w stanie zapuścić, bo mnie strasznie denerwują moje włosy z natury są kręcone a ja nienawidzę jak mi się puszą na deszcz :( a od jakiegoś czasu prostuje kreatynowo i mam cudne prosciuchne, ale i tak chce ściąć ;)
Ooo ja mam takie falowane, i po deszczu albo jak pójdę z mokrymi włosami spać to mam potem fryzem Ala pudel [emoji251] wszystkie w inną stronę ;) raz robilam kreatynę na włosy i super wyglądają. Teraz musiałabym czekać na jakiś urlop żeby zrobić bo to przecież kilka dni po zabiegu nie możesz myć głowy, a mi się okropnie włosy przetłuszczają :/
 
reklama
Ooo ja mam takie falowane, i po deszczu albo jak pójdę z mokrymi włosami spać to mam potem fryzem Ala pudel [emoji251] wszystkie w inną stronę ;) raz robilam kreatynę na włosy i super wyglądają. Teraz musiałabym czekać na jakiś urlop żeby zrobić bo to przecież kilka dni po zabiegu nie możesz myć głowy, a mi się okropnie włosy przetłuszczają :/
Ja to samo:laugh2: pudel :sorry2: ja ostatnio robiłam po zabiegu i mi się nie przyjęło- ale byłam tego świadoma, ze może tak byc.
Trudno, niedługo muszę powtórzyć znowu ;) ale już na krótkich włoskach ❤️
 
@kari21 ja Cię pamiętam i wierzę że teraz wszystko będzie dobrze :-*
U mnie dziś powinna być @ ale prawdopodobnie przesunela się w tym cyklu owulacja więc @ może być w piątek.... Objawów żadnych nie mam, nie doszukuje się co ma być to będzie.... Temperatura cały czas na wyższym poziomie ale w każdej chwili może spaść....
Mojemu bratu ciotecznemu w czwartek urodził się synek Adaś :-)
A ja dziś miałam sen że robię test ciążowy i nic na nim nie wyszło bo zrobiłam go tak jakby na odwrocie, nie wiem co to miało znaczyć :laugh2:
 
Kurcze straszne to co piszesz :( nie wyobrażam sobie tyle razy stracić malucha :( ja po jednym poronieniu nie mogłam się pozbierać i sięgnęłam po pomoc, nikt mnie nie rozumiał wraz z moim mężem, który wiecznie mi tylko tłumaczył no zobacz nie ty jedna poroniłas, zdarza się itd, ale ja wolałam zasięgnąć pomocy niż popaść w jakąś depresję teraz jestem silniejsza o te doświadczenia, ale ze strachem w oczach, z jednej strony bardzo pragnę dziecka, z drugiej boje się co to będzie...
Kurcze ja żałuję że nie poszłam do psychologa, tylko dusiłam to w sobie. Druga ciąża okazała się dla mnie lekiem,ale do tej pory jak wracam do chwil sprzed 7lat to cała się trzęsę i wyję :(
 
Cześć dziewczyny
Bardzo mi miło Was poznać :)

Zaglądam tutaj co jakiś czas od prawie roku, ale w końcu od września z mężem postanowiliśmy starać się o pierwsze dzieciątko, więc postanowiłam sie przywitać :)

Gratuluję wszystkim, którym już się udało zobaczyć upragnione 2 kreseczki i trzymam mocno kciuki za resztę! :)
 
Czesc staraczki, nie bylo mnie na forum hmm od straty coreczki w kwietniu wiec to juz pol roku. Moze ktos mnie pamieta. Po stracie bylam u dr Debskiego, zalecil odczekac 3 mies a potem ciaza tylko na acardzie i luteinie bo wszytkie badania wyszlu w normie. W czerwcu mialam ciaze biichemiczna, juz 2 w zyciu a w lipcu zaszlam w kolejna. Obecnie 8tyd i wszystko jak narazie ok. Termin tym razem na 11 maja. Jesli poronie bedzie to moja 7 strata :(
Cześć Kari! Pamiętam Ciebie :) bardzo się cieszę że się udało, jesteśmy obie majówkami :)) trzymał kciuki żeby tym razem było dobrze i żebyś szybko wróciła do Polski jeśli rzeczywiście to coś, co chcesz zrobić :) plamieniem się chyba nie przejmuj, po stresie to prawdopodobne. Będzie dobrze tym razem - bądź dobrej myśli kochana!
 
Dzieki dziewczyny [emoji8]
Crayon mozesz cos wiecej o tym prywatnym ubezpieczeniu? Co gdzie i jak? Ja mam tylko z metlifa od wypadkow itp takie prywatne ubezpieczenie ale o takim zdrowotnym nie slyszalam.
 
A jaki koszt ? W każdej Diagnostyce podobnie będziesz miała ;) akurat u mnie do najtańszych nie należy nawet mam w planach zmienić laboratorium jak już w ciąży się uda być bo tak jak robię jednorazowo to oki, ale jak bym miała robić częściej to po co przepłacać ;) zależy co chcesz zrobić ? Za TSH, FT3, FT4 i anty-TPO mieli jakaś promocje że zapłaciłam za komplet 70 zł, ale jak już robiłam osobno anty-TG to 39 zł, TSH samo koło 25 bodajże place, prolaktyna 27 ;)
Beta droga bo 35 [emoji14]

Kurcze ja w Diagnostyce za betę płace 23 zł w Lublinie. A jak nie było wyników to okazało się, ze zła probówka była pobrana, nie ten kolor i kuli mnie jeszcze raz. Zadzwoń jutro i się zorientuj czemu nie ma wyników
 
reklama
Kurcze ja w Diagnostyce za betę płace 23 zł w Lublinie. A jak nie było wyników to okazało się, ze zła probówka była pobrana, nie ten kolor i kuli mnie jeszcze raz. Zadzwoń jutro i się zorientuj czemu nie ma wyników
Ale miasto obok też mają tańsze ceny, a akurat u mnie w tym laboratorium bardzo drogie...
Przyszły mi wyniki koło 20 bodajże więc pewnie dużo pracy mieli ;)
 
Do góry