reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Mam wyniki Zobacz załącznik 868492

Szczerze to nie wiem skąd to plamienie. Jutro mam wizytę o 13.40

Dobrze, że wyniki są dobre. Przesłałaś je do lekarza? Jakoś się do nich ustosunkował? Ja cały czas zaciskam kciuki z całych sił żeby wszystko było dobrze. Oby jutro już było wszystko ładnie widac✊✊✊

Buuu, szkoda miałyśmy testować razem!
No szkoda :( nie załamuje się, ale oklamałabym, gdybym napisała, że nie jest mi przykro ... Zwłaszcza, że wiem że w najbliższym czasie raczej się nie uda... Teraz to w sumie liczę tylko na to żeby do końca roku się udało... Nie zniosę już chyba kolejnego zakończenia roku z myślą, że kończymy go we dwójkę... Od jakiś 3 lat w Sylwestra myślę sobie, że kolejny rok zakończymy we trójkę , przynajmniej w brzuchu.... A tu się kończy jak zwykle...

U mnie dziewczyny niestety tez kiepsko wyglada sytuacja [emoji17] na testach już nie widać drugiej kreski... czekam na @ która się spóźnia jak nie przyjdzie do końca tygodnia to będę dzwoniła do lekarza żeby sprawdzili co się dzieje... :( a miałam taką nadzieje ze tym razem się uda [emoji17]
Szkoda, że nie możesz zrobić bety. Taka niepewność jest okropna... Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Trzymaj się cieplutko!!
 
reklama
@IrenaX bierz ta zwiększona dawkę duphastonu, w środę powtórz wyniki w tym samym labo, tak jak radzą dziewczyny i koniecznie zmień lekarza! Poczytaj opinie o lekarzach w Twojej okolicy, albo popytaj, może ktoś ze znajomych ma jakiegoś godnego polecenia lekarza. Umów gdzieś wizytę na cito na środę po badaniach. Trzymam kciuki, wszystko się ułoży. Nie denerwuj się!
 
Dziewczyny ja chyba byłam w ciąży... Pamiętacie jak wam wysłałam ten test, to zrobiłam potem i drugi też był taki blady lekki podobny

Nie mam pewności, czy to to, ale miałam tak za pierwszym razem, WYLECIAŁ że mnie taki skrzep krwi... Mam takie bóle [emoji24][emoji24] Miałam plamienie już kilka dni szybciej, ale delikatne. Dziś już lekkie bóle ale bez krwi. Potem się rozkręciło ale prawie dzień się rozkręcalo [emoji24] takich boli dawno nie miałam [emoji24] Okres spóźniał się jakiś czas i dostałam późno
 
Dziewczyny ja chyba byłam w ciąży... Pamiętacie jak wam wysłałam ten test, to zrobiłam potem i drugi też był taki blady lekki podobny

Nie mam pewności, czy to to, ale miałam tak za pierwszym razem, WYLECIAŁ że mnie taki skrzep krwi... Mam takie bóle [emoji24][emoji24] Miałam plamienie już kilka dni szybciej, ale delikatne. Dziś już lekkie bóle ale bez krwi. Potem się rozkręciło ale prawie dzień się rozkręcalo [emoji24] takich boli dawno nie miałam [emoji24] Okres spóźniał się jakiś czas i dostałam późno

Przykro mi ale to właśnie jest podobne do samoistnego oczyszczenia. Ważne żeby sie wszystko oczyściło jeśli to jest faktycznie to, warto wybrac sie po wszystkim do ginekologa żeby to sprawdził..
 
Mój boże. Miałam bóle jak na @ już kilkanaście dni przed tym. Takie typowe, ale dziwiłam się. Nawet takie bóle zaczęły się lekkie z 2 tyg temu. I cały czas czekałam na okres i nic nie było. Nie miałam plamień od dawna. I to przed miesiączką. I tyle czasu mi się nigdy nie rozkręcał okres. Tyle godzin... To nie była godzina od pierwszego bólu. Bóle miałam od 6 rano. Zaczęłam krwawić nawet nie wiem kiedy. Czopki zablokowały trochę ból. Nie wiem czy to było to. Ale to wszystko było dziwne. Faza lutealna grubo 20 pare dni. Owulacja była. Piersi były spuchnięte od 6-7 dpo, miesiąc czasu prawie. Nie wiem co myśleć. Jeden duży skrzep, spory i to wszystko już nic nie ma [emoji17] ból przechodzi.
 
reklama
Ja dzisiaj 23 dc, 7 dpo i 9 dni do terminu spodziewanej @. Testowac będę za tydzień w środę z rana jeśli @ nie przyjdzie do tego czasu. Za tydzień w sobotę idę na 18stke i musze być pewna czy mogę wypić na imprezie :rofl2: mam nadzieje ze zobaczę 2 kreski :rolleyes:
 
Do góry