reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
@Asiula86 tak o pierwsze, teraz mam 33 dc okresu nadal brak, w 29 dc test był negatywny. Cykle mam 28-30 dni, objawów nie mam żadnych nawet takich jak zawsze miałam przed , test zrobię pod koniec tygodnia bo kiedyś @ spóźniala mi się 9 dni. Mam nadzieję że to nie znak że nie było owulki w tym cyklu. .....
 
Witam się i ja. Wstałam z bólem głowy i bólem gardła.. :(
Miłego weekendu dziewczynki.
Szybkiego powrotu do zdrowia .W nocy nie moglam spać.balam sie ze to jakis sen ze jestem w ciazy.Rano zrobilam juz 4 dzien z rzędu test.kreska testowa mega ciemna jak kontrolna 12dpo dzis.temp 37,3.chyba czas uwierzyć.W nocy musze latac na siku i te mdosci i metaliczny posmak .ach marzylam o tym.milego dnia i trzymam za was kciuki.
 
Szybkiego powrotu do zdrowia .W nocy nie moglam spać.balam sie ze to jakis sen ze jestem w ciazy.Rano zrobilam juz 4 dzien z rzędu test.kreska testowa mega ciemna jak kontrolna 12dpo dzis.temp 37,3.chyba czas uwierzyć.W nocy musze latac na siku i te mdosci i metaliczny posmak .ach marzylam o tym.milego dnia i trzymam za was kciuki.
Nawet nie masz pojęcia jak cieszę się z Twojego szczęścia. :) Kochana, jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciąży! [emoji813]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, jestem tu nowa, część może mnie znać że starań z zeszłego roku. Staramy się z mężem od lipca i od razu się udało, ale niestety okazała się biochemiczna. Nie miałam zabiegu, bo samo się oczyściło, ale 2 miesiące czekałam na @. Później z każdym cyklem @ przychodziła później, bo zazwyczaj miałam długie i nie regularne miesiączki. W tym cyklu padł rekord. Tydzień temu już był 40dc i wybrałam się na betę, ale z ciąży nici. Zrobiłam jeszcze test ovu, bardziej dla checy iż z nadziei że coś pokaże. Ku mojemu zdziwieniu pokazał wyraźną kreskę. Do śluzu bardzo nie przeciągałam uwagi, bo od miesiąca przyjmuję Ovarin i mnie cały czas zalewa. W sobotę i niedzielę testy już były pozytywne. W poniedziałek poleciałam czym prędzej do mojego Pana dr na monitoring i zobaczyliśmy pecherzyk w prawym jajniku 25mm. Gorzej gdyby był w lewym, bo nie mam jajowodu po ciąży pozamacicznej z przed 5 lat, chociaż jest możliwość przechwycenia jajeczka, ale był w prawym. Po badaniu ginekologicznym dr powiedział, że mam pięknie rozwartą szyjkę i kazał jechać do domu i działać. Dał luteinę którą miałam brać od 3dpo. Więc ściągnęłam męża, wykorzystałam, od dwóch dni biorę luteinę i czekam na efekty. No chyba nie może się nie udać!

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robiłaś testy owu? Ktorego dnia wychodziła Ci owu przy clo? Mnie lekarz powiedzial ze owu bede miala około 10 dnia ale objawy owu mam poźniej około 13 dc.
Nie robiłam testów owu, próbuje te pierwsze cykle w miarę na spokojnie przejść ;) w ulotce pisze ze pijąc od 5 do 9 dc owu powinno wystąpić między 11 a 15 dc. Ja dopiero dziś zauważyłam minimalnie ilości śluzu jak białko także zobaczymy co będzie
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji8] u mnie dzisiaj 15 dc, nie moglam wczoraj isc na monitoring [emoji20] wiec nawet nie wiem czy aromek zadzialal... Od wczoraj mam okropny bol jajnikow, zwlaszcza lewego, ale sluzu brak, prawie calkowicie sucho [emoji20] nie wiem co o tym myslec, jakos mi zle dzisiaj. Przepraszam za moje zale. Wam zycze pieknego dnia [emoji8]
 
Do góry