reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ja miałam test pozytywny owu 11 i12 DC . A owu miałam późnym wieczorem 11dc bo aż mnie zgięło w pol w pewnym momencie i tak bolał jajnik 15 minut. Wtedy też był cykl udany ;) więc tej owu jestem pewna na 1000%

Dzieki. Serio? Tak szybko od testu? Piszą że owu jest 24 nawet do 48 h od pozytywnego testu. Jakaś masakra. To strasznie duże rozbieżności.
 
Ja Ovarin sobie baaaardzo chwale. Nie wiem na ile pomogl mi zajsc w ciaze, ale cykl wyregulował. Brałam w sumie ponad 5 miesiecy. Po pierwszym opakowaniu cykl skrocil sie o 2 dni, a po trzecim opakowaniu miałam już 30 dniowe cykle, co w moim wypadku jest niesamowitym osiągnięciem. Takze ja go bede zawsze polecac :)
Ja nie biorąc go miałam cykle średnio 37dni, a od kiedy go biorę to pierwszy cykl 56dni, a ten już dzisiaj 21dc, a owulacji jeszcze nie widać, ba nawet śluzu płodnego jeszcze nie ma. Po prostu chyba on nie dla mnie. Ale cieszę się że Tobie pomógł.
 
Zostało 7 dni do @ póki co temperatura 37.1 nadal się utrzymuje :) objawów nie mam jakichś charakterystycznych, jedynie bol lewego jajnika ale taki znosny :happy:
 
Hello dziewczynki:) Ja juz cala chodze i doszukuje sie kazdego objawu...wez Cie dajcie mi kopa na spamietanie.
Jestem po intensywnym weekendzie. Maz w tym tyg jedzie na zawody wiec bede z synkiem sama wiec bede Wam tu dupcie pruc:p Dzis 22dc i za tydzien planowa @.
Milego dzionka:D
 
reklama
Do góry