reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Link do: Asmag, 50 tabletek - Bez recepty

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Długo mnie tu nie było:( Gratuluję dziewczynom którym się udało:)
A ja już bzika dostaję, @ spóźnia mi się już 5 dzień a nigdy tak nie było. Zrobiłam już chyba 4 testy i wszystkie negatywne:( nie wiem co jest grane
 
Migdalove tez mnie tak bolał brzuch i wszystko było ok. No i jadłam strasznie dużo :) dzidzia rośnie potrzebuje miejsca.
U mnie mdłości potworne i bolacy brzuch test negatywny. Więcej nie robię tylko czekam na @
 
Idzcie spać dziewczyny, późna pora już! Cieżarnym i starajacym się sen wskazany.

Ja dumam nad prostymi potrawami na sb żeby mało stania i schylania było bo nie mogę glową w doł dlugo być.
Na szczęście mama ciasta i tort upiecze. Jedno z glowy.
Pochwalę się...kupiliśmy nowy samochód. Jest motywacja do szybkiego powrotu do sprawności heheh.

Buziaki
 
reklama
Do góry