reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Alexa trzymam kciuki !
Dziewczyny czy wy też już tak sie nie możecie doczekać ??
ja to juz bym chciala tulic mojego czorta.
Jak spojrzalam na kluseczke Dagi to jakbym widziala moja Julcie...
jeszcze bardziej mnie ruszylo a tu jeszcze tyle czasu.. ale w sumie jeszcze niedawno wstawialam testy negatywne... a juz 22tc zaczynam w niedziele.
 
Alexa bardzo się cieszę ze jest serduszko i widzialas swoja fasolke.
Wiadomo po stratach czlowiek wyczulony sto razy bardziej ale zadna z nas pewna nigdy nie bedzie do momentu az sie dziecko urodzi i potwierdzi ze zdrowe.
Trzeba myslec pozytywnie i mowic sobie ciagle ze teraz bedzie inaczej... ze to jest ten doby moment i juz wyczerpalas limit nieszczesc.
Trzymam kciuki i oby ciaza nie dala sie mocno we znaki.
 
Alexa bardzo się cieszę ze jest serduszko i widzialas swoja fasolke.
Wiadomo po stratach czlowiek wyczulony sto razy bardziej ale zadna z nas pewna nigdy nie bedzie do momentu az sie dziecko urodzi i potwierdzi ze zdrowe.
Trzeba myslec pozytywnie i mowic sobie ciagle ze teraz bedzie inaczej... ze to jest ten doby moment i juz wyczerpalas limit nieszczesc.
Trzymam kciuki i oby ciaza nie dala sie mocno we znaki.

Bardzo dziękuję za słowa otuchy ❤
 
Widze ze wieksza czesc juz w 2 paku lub rozpakowana. A kto zostal z aktywnych staraczek? Marta,Irena, ja i ktos jeszcze?
I ja [emoji16]

Daga gratulacje kochanie, malutką jest piękna [emoji7] wracaj do zdrowia i wracajcie do domku [emoji8]

Kupiłam dzisiaj testy ovu w Actionie za 10zeta (5szt w paczce) przetestuje czy się nadają [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry