reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

mycha_00

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...
nie trać nadziei.....u nas było 10cykli staran i też się nakręcalam, płakałam i rezgnowalam. Na każdego przyjdzie czas. Tylko spokoj nas uratuje ;)

reklama

Morphi

Rozwiązania
0
Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...
Wiem co czujesz, mi już minął rok starań..

bleucoco

Rozwiązania
0
M

mam to samo:/ dodatkowo wzdęcia okropne, jeździ mi w brzuchu, takie napadowe kłucia co chwilę w podbrzuszu... i co chwilę mam wrażenie, że coś mi leci, ale na szczęście to nie @, dzisiaj 24 dc :<
U mnie to samo. Jeździ po brzuchu i kłucie jajnika. W dodatku pojawiła się biegunka. Może to wskazywać i jedno i drugie, zobaczymy :)

bleucoco

Rozwiązania
0
Przykro mi kochana. U nas rok minie za półtora miesiąca. Nie przejmuj się. Nie jesteś sama. Nie możesz się poddać!

madziolina_p

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Nie szalej Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry Będzie dobrze!!! A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
kochana czuje sie ok, bola troche piersi i czasem podbrzusze ciagnie. Dzis mam usg, jest 6+4, jak bylam tydzien temu to byl pusty pecherzyk

bleucoco

Rozwiązania
0
Odebrałam dzisiejszą betę, spadła z wczoraj z 3820 na 3780. Jutro idę jeszcze do gin potwierdzić i dopytać czego mogę się teraz spodziewać.
Może to jeszcze nie jest nic złego? Może tylko przejściowy spadek? Życzę dużo siły, pamiętaj, że nie jesteś sama ;*

Spazientito

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
przestan, nie smuc sie. Nie masz na to wplywu. Jedna z dziewczyn super pisze, nie przejmujmy sie tym na co nie mamy wplywu please!
Staram się, ale naprawdę mam dzisiaj jakiś totalny odlot. Mój mąż mnie już opieprzył i powiedział, że jestem nie do wytrymania, bo naprawdę dzisiaj jestem nakręcona tylko na to, że na pewno nie będzie dobrze. Ty masz dzisiaj wizytę Kochana? Daj znać po!

Kochana, ja dopiero wizyta w poniedziałek, na NFZ, więc nawet na usg nie liczę. Także ta moja ciąża jest, ale tak nie wiem, ale staram się myśleć dobrze. Pewne usg mam 24, prywatnie i może wtedy zacznę się czuć w ciąży.. O ile będzie ok. Trzeba myśleć dobrze.
Tak, jak pisałam - wiem, że to może jest i głupie, ale dzisiaj mam naprawdę słaby dzień. A jeszcze tydzień do wizyty. W sumie nie wiem o co mi chodzi, bo gin w poniedziałek mnie 5 razy zapewniała, że jest wszystko ok, ale mi dzisiaj bardzo ciężko z samą sobą. Na pewno będzie ok z Tobą :* Ty masz jakieś mdłości, u mnie brak i to chyba mnie tak martwi.

Nie szalej Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry Będzie dobrze!!! A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
Dzięki Kochana :* Staram się to jakoś przegryźć, ale na razie nie idzie niestety.

@Rita44 bardzo mi przykro, trzymaj się Kochana :*

reklama

bleucoco

Rozwiązania
0
Nie sądzę ja też czułam lekkie mdłości przed pozytywnym testem jeszcze:) Idź i baw się :) po zaplodnieniu 14 dni czyli do dnia spodziewanej miesiączki działa zasada albo wszystko albo nic więc nie zaszkodzisz w żaden sposób :*
Kurcze jakoś dziwnie się czuję sama już nie wiem. Bolą mnie jajniki, ale w dziwny sposób. Oprócz kłucia czuję jakbym miała tam na dole jakiś bąbel, który miałby pęknąć, ale nie może, inaczej nie umiem tego opisać haha :D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Starania 2019/2020! Staramy się 1090
Skilly Torbiel a starania Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
A Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie) Staramy się 23
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy się 44840
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
Tulcia Starania, badania, początki.. Staramy się 13
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
J Mam dość... bezskuteczne starania Staramy się 26
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
Ś starania i stan zapalny/ świeżynka na forum Staramy się 18
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
akinoM222 Starania od maja Potrzebuję porady 9
TaŁona92 Bezowocne starania Staramy się 40
M Starania po antykoncepcji hormonalnej Staramy się 7
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
Magdaa..K123 Starania a psychika. Potrzebuję porady 3
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
Michalina99 Starania o dzidzie Przyszłe mamy 11
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
J Starania o dziecko Staramy się 2
K Starania o dziecko - leki po owulacji Potrzebuję porady 5
D Opryszczka a starania BB psycholog dziecięcy radzi mamom 2
Sylwia maybe baby Witaminki Potrzebuję porady 5
sundee23 Prosze o porade Potrzebuję porady 15
Dominika232019 Starania Ciąża po poronieniu 4
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 30
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 3
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
K Starania Staramy się 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15