reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

bleucoco

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Aj dziewczyny strasznie mnie mdli od wczoraj tak napadowo a dzień taki długi dziś. Dobrze, że chociaż podbrzusze przestało boleć. Będzie ta @ do piątku czy nie?:D

reklama

Morphi

Rozwiązania
0
Więc tylko beta da nam odpowiedź, trzymam mocno kciuki Ooooo, super, po cichutku gratuluję :)
U mnie też było coś widać w 10 dpo :) Boże ile Ty się ochodzisz.... Mam nadzieję że tym razem trafiłaś na dobrego lekarza i dzisiaj będą dobre wiadomości, trzymam szalenie mocno kciuki.

Co do bety rośnie, to dobrze, trzeba by było sprawdzić procentowo, ale nie musi się wcale podwajac a wystar zy żeby w odstępie 48h wzrosła o 66%.U mnie owu w pon, zagniezdzenie chyba czułam koło niedzieli i w czwartek pierwszy pozytyw :) Więc zaufaj lekarce. :)
Kurcze to muszę jeszcze chwilę zaczekać a w sobotę idę na wesele i nie wiem czy będę mogła się napić i poszaleć czy nie mam nadzieję że już coś do soboty zobaczę jakby co

nnat.

Rozwiązania
0
Oszaleje.... Ale jesteś kochana. Bez was już bym zwariowała :*
Nie szalej
Strasznie mi dzisiaj smutno, boję się o to puste jajo. Zafiksowałam się na tym punkcie niestety. To, że nie mam mdłości też mi jakoś specjalnie nie pomoga, bo cały czas myślę, że to pewnie dlatego, że jest źle i beta niska. Naprawdę, aż mi się dzisiaj płakac chce.
Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry
Kochana, ja dopiero wizyta w poniedziałek, na NFZ, więc nawet na usg nie liczę. Także ta moja ciąża jest, ale tak nie wiem, ale staram się myśleć dobrze. Pewne usg mam 24, prywatnie i może wtedy zacznę się czuć w ciąży.. O ile będzie ok. Trzeba myśleć dobrze.
Będzie dobrze!!!
Maksymalnie do konca wrzesnia czyli na przelomie 11/12tyg ide na L4 :)
A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)

Ina_90

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
M
Aj dziewczyny strasznie mnie mdli od wczoraj tak napadowo a dzień taki długi dziś. Dobrze, że chociaż podbrzusze przestało boleć. Będzie ta @ do piątku czy nie?:D
mam to samo:/ dodatkowo wzdęcia okropne, jeździ mi w brzuchu, takie napadowe kłucia co chwilę w podbrzuszu... i co chwilę mam wrażenie, że coś mi leci, ale na szczęście to nie @, dzisiaj 24 dc :<

nnat.

Rozwiązania
0
Nie sądzę ja też czułam lekkie mdłości przed pozytywnym testem jeszcze:)
Kurcze to muszę jeszcze chwilę zaczekać a w sobotę idę na wesele i nie wiem czy będę mogła się napić i poszaleć czy nie mam nadzieję że już coś do soboty zobaczę jakby co
Idź i baw się :) po zaplodnieniu 14 dni czyli do dnia spodziewanej miesiączki działa zasada albo wszystko albo nic więc nie zaszkodzisz w żaden sposób :*

NatS91

Rozwiązania
0
Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...

reklama

mycha_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Nie szalej Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry Będzie dobrze!!! A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
Dziękuję że pytasz :)
Czuje się bardzo dobrze. Jedynie co mi doskwiera (7+1) to lekkie mdlosci,wstręt do ukochanej kawy z mlekiem i zmęczenie. Nie mam za bardzo kiedy odpoczywac :/ 1wsze usg za tydzień w czwartek. Mam nadzieję że wreszcie zobaczę mojego kropka :) ja wciaz podczytuje ten watek :) trzymajcie sie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Starania 2019/2020! Staramy się 1090
Skilly Torbiel a starania Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
A Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie) Staramy się 23
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy się 44839
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
Tulcia Starania, badania, początki.. Staramy się 13
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
J Mam dość... bezskuteczne starania Staramy się 26
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
Ś starania i stan zapalny/ świeżynka na forum Staramy się 18
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
akinoM222 Starania od maja Potrzebuję porady 9
TaŁona92 Bezowocne starania Staramy się 40
M Starania po antykoncepcji hormonalnej Staramy się 7
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
Magdaa..K123 Starania a psychika. Potrzebuję porady 3
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
Michalina99 Starania o dzidzie Przyszłe mamy 11
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
J Starania o dziecko Staramy się 2
K Starania o dziecko - leki po owulacji Potrzebuję porady 5
D Opryszczka a starania BB psycholog dziecięcy radzi mamom 2
Sylwia maybe baby Witaminki Potrzebuję porady 5
sundee23 Prosze o porade Potrzebuję porady 15
Dominika232019 Starania Ciąża po poronieniu 4
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 30
Niunia12345 Starania Potrzebuję porady 3
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
K Starania Staramy się 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15