reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Tylko co z tym dufostanem czy któraś z was miała jakieś dodatkowe niespodzianki jak ja. Napady gorąca i ciśnienie i delikatne dusznosci
Pierwszy raz słyszę żeby lek który odpowiada za wywolanie miesiączki lub podtrzymanie ciąży miał takie skutki uboczne. Ja zawsze brałam luteine do ustnie czasami do pochwowo ale to rzadko i nie miałam nic z tych objawow. Osobiście nigdy nie brałam duphastonu. Może by lepiej było gdyby się wypowiedziała kobieta która zazywala lub zażywa nadal ten lek CO Ty.
 
O to długo się spóźnia. Mi też co miesiąc się spóźnia ale najwięcej mi się spóźnił 7 dni i nie wywołuje to tylko zawsze sam przychodzi. Nie mam żadnych boli przy miesiączce i gdy owu mam też nie czuje bólu żadnego jajnika. Coś musi być z hormonami jeśli się spóźnia ale może być tak że za wcześnie test zrobiłaś spróbuj za kilka dni zrobić test ciążowy. Mi ginekolog zawsze mówił że jeśli nie jestem w ciąży to miesiączka po wywoływaniu powinna przyjść minimum po 1 tabletce max po 3 tabletkach. Kiedyś każde spóźnienie wywolywalam miesiączke i faktycznie max po 3 tabletkach mi przychodziła miesiączka. Teraz to już u mnie norma że się spóźnia i cierpliwie czekam aż sama przyjdzie bo miesiączka jak jest wywoływana bardziej brzuch boli bynajmniej ja tak miałam.
Miałam chyba z 10 testów robione i beta 3 razy i u ginekologa swojego tez byłam powiedział ze musimy wywołać zbadać hormony i zacząć normowac. Bo każdy miesiąc jest inny od 28 do 45-50 dni nawet
 
Miałam chyba z 10 testów robione i beta 3 razy i u ginekologa swojego tez byłam powiedział ze musimy wywołać zbadać hormony i zacząć normowac. Bo każdy miesiąc jest inny od 28 do 45-50 dni nawet
To nie wiem co mam ci doradzić. Ja też mam problem z hormonami ale jak sama nie przyszła miesiączka to zawsze ja wywołałam luteina i zawsze przyszła. Zawsze mi się spóźniala 3-4 dni pierwszy raz mi się spoznila 7 dni w grudniu 2018roku ale od poprzedniego roku zdecydowałam że nie będę wywoływać miesiączki. Jak ma przyjść to przyjdzie A jak nie to oznaka ciąży. Wtedy nie testuje nie chodzę do labo tylko od razu do gin. Mi ginekolog kiedyś powiedział że miesiączka może się spóźnić do 14 dni z różnych przyczyn. Po wyżej 14 dni już coś musi być nie tak.
 
Jak już zjadłaś 18 tabletek faktycznie to jest 9 dzień. A ile masz brać? Mi zawsze luteine kazał brać 7 dni 3x1 i jeśli nie przyjdzie miesiączka to czekać 10 dni i jeśli jej nie będzie dopiero do niego na wizytę A mi zawsze mąż po 3 tabletkach luteina wywołała miesiączke. Niby pod język A ja ją lykalam.
 
reklama
Mi lekarz powiedział żeby zjeść rano i wieczorem jest 20 sztuk. Ze powinna się pojawić. Jak się po zjedzeniu całego nie pojawi (10dni) to jeszcze raz na kontrolę. Jak się pojawi to 2-3 dnia miesiączki na badania krwi i z wynikami do niego
 
Do góry